Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Osram Night Breaker Plus Deneyimim..

abi ben karşıdan hiç selektör yemedim hani uzunları kapa gibisinden ama nolur nolmaz diye bazen aşağı çekiyorum ..
bide benim normalden biraz yukarda farlar uzun yakınca direk öndekinin yan aynalara vursun diye :D

ben bu ampulden bulamadığım için bixenon yaptım, Kaan çok memnunsan bixenon boşver abicim masrafa da girmezsin.

ben kısalar için aldım gayet memnunum hatta sislere de takayım dedim gitmişim H3 alacağıma H1 almışım zuznlara da takmak bana mantıksız geliyor isteyen olursa aldığım fiyatın altına verecem

ben kısalar için aldım gayet memnunum hatta sislere de takayım dedim gitmişim H3 alacağıma H1 almışım zuznlara da takmak bana mantıksız geliyor isteyen olursa aldığım fiyatın altına verecem

enes tam da seni aramayı düşünüyordum bauhaus'ta bunları görünce arasaymışım :) kısalar h7, uzunlar h1, sisler h3 mü bizim bu durumda

enes tam da seni aramayı düşünüyordum bauhaus'ta bunları görünce arasaymışım :) kısalar h7, uzunlar h1, sisler h3 mü bizim bu durumda

:) evet abi aynen öyle uzunlar H1, kısalar H7 ve sisler H3 abi ben ebay'den almıştım bauhaus'ta plus olanları yok diye biliyordum meğer varmış ama Plus'ın H3'ünü görmedim.

:) evet abi aynen öyle uzunlar H1, kısalar H7 ve sisler H3 abi ben ebay'den almıştım bauhaus'ta plus olanları yok diye biliyordum meğer varmış ama Plus'ın H3'ünü görmedim.

uzun zamandır yoktu, yine bi kaç tane falan gelmişti geçen gördüm, sağol enes :)

Geri
Üst Alt