Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Osram Night Breaker Plus Deneyimim..

yav en azından bi kampüsünüz araba koyucak yeriniz var :D bizde polis çekiciyle geliyo okulda bi telaş başlıyo :D:D

Heheheheeh aynen geçen gün bizim ön ve arka kampüsteki bütün arabaları çekmişler muratınki yerinde duruyodu bir baktım kaldırımdan furkanın arabayı çekmişler xD

Heheheheeh aynen geçen gün bizim ön ve arka kampüsteki bütün arabaları çekmişler muratınki yerinde duruyodu bir baktım kaldırımdan furkanın arabayı çekmişler xD

ya savaş ilk benim arabayı çekiyolardı :D güvenlik tanıyo beni demiş sınavda şimdi geliyo diye :D yoksa gördün direk benim araba kapının önündeydi :D

autoshow 2011 e hazırlıyorum onu :D:D direk göze batan yerde duruyo sonra nazar değiyo..bundan sonra getirmicem arabayı zaten

Geri
Üst Alt