Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Osram Night Breaker Plus Deneyimim..

Temin etme konusunda banada yardımcı olabilirmisiniz malum ısparta küçük bir yer birde ücreti ne kadar acaba güzel aydınlatıyor ben H4 arıyorum

kaan hala kullanıyor musun osram n.b.plusları, var mı bi sıkıntı :) bauhaus ta gördüm de bi sorayım dedim :)

Nazar degmesin cok iyi aydinlatiyor..son derece memnunum...bixenon icin korkuyorum ya o kadar aydinlatmazsa diye..

Benim her iki nigthbreakerde giderken 5er dakika arayla patladı.Allah'tan diğerleri yanımdaydı onlarla devam ettim.Niye patladılar hiç fikrim yok ama çok dayanıklı olmadığını zaten söylüyorlar.Birdahaki sefere phlips düşünüyorum.

xx

Bazı ampüller sartınsıya dayanıklı diyolar ama tırışka bu tür ampüller sarsıntıya dayanıklı değillerdir en ufak büyük bir çukara filan gir patlar hemen :)

Yada arabanın elektrik tesisatındada bir sorun çıkmış olabilir :)

İstanbula gelince elimden tutacak var mı bunları almam için :D

İstanbula gelince elimden tutacak var mı bunları almam için :D

ayıpsın hemşerim :)
bende nightbreaker plus var gerçekten iyi aydınlatıyor..ayrıca o kadar çukurdan vs geçtim hala sapasağlam..
hatta ve hatta ufak bir kazam olmuştu farım kırıldı ERYA ya not düştüm içindeki ampulleri takın diye takmamışlar serviste ampulü aradık bulduk hala sağlamdı..
hiç bir sorun çıkartmadı uzunlar gibi aydınlatıyo desem yeridir ..karşıdakinin gözünü rahatsız etmesin diye far kademesini 2 ye alıyorum ara sıra

Geri
Üst Alt