Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Osram Night Breaker Plus Deneyimim..

Ender abi yolu iyi görmek istiyosan yağmurlu hava dahil kesinlikle tavsiye ediyorum :)

ayıpsın hemşerim :)
bende nightbreaker plus var gerçekten iyi aydınlatıyor..ayrıca o kadar çukurdan vs geçtim hala sapasağlam..
hatta ve hatta ufak bir kazam olmuştu farım kırıldı ERYA ya not düştüm içindeki ampulleri takın diye takmamışlar serviste ampulü aradık bulduk hala sağlamdı..
hiç bir sorun çıkartmadı uzunlar gibi aydınlatıyo desem yeridir ..karşıdakinin gözünü rahatsız etmesin diye far kademesini 2 ye alıyorum ara sıra

Teşekkürler murat abi :)

Ender abi yolu iyi görmek istiyosan yağmurlu hava dahil kesinlikle tavsiye ediyorum :)

sağol Murat :) bana da normal kısalar yetersiz geliyo ya, o yüzden merak ettim bunları.. karşıya rahatszık vermez umarım, bi de patlamazsa durduk yerde süper olur :D

Sen haber ver geleceğin zamanı, ya da alıp kargolarım ben :)

Mayıs 15 ten sonra ordayım abi 20 gün ama aksilik olursa havale yapmak için hesap numarası isterim ne kadar acaba ücreti bana farlar ve sisler lazım H4 ve H1 lazım abi

ya abi ben kesin patlamıştır gitmiştir diye düşünüyodum..farı bütün farların olduğu çekmeceye atmışlar üstünde 2 tane mavi çizgi var ordan biliyorum nası bişi olduğunu
sapasağlam gerçektende aydınlatıyor baya :)

Mayıs 15 ten sonra ordayım abi 20 gün ama aksilik olursa havale yapmak için hesap numarası isterim ne kadar acaba ücreti bana farlar ve sisler lazım H4 ve H1 lazım abi

Atilla bahuaus ta geçen hafta bi kaç tane falan kalmıştı, ben modelden emin olamadıgımdan almadım.. yarın bakayım kaldıysa alırım sana H4 ve H1 ikişer tane osram nb.plus

ya abi ben kesin patlamıştır gitmiştir diye düşünüyodum..farı bütün farların olduğu çekmeceye atmışlar üstünde 2 tane mavi çizgi var ordan biliyorum nası bişi olduğunu
sapasağlam gerçektende aydınlatıyor baya :)

sağlamlık ok o zaman :) karşı tarafı rahatsız etmesi konusu kaldı bi :))

Geri
Üst Alt