Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SCW TT Organizasyonu..

yaptığın aykırı bir şey değil ama farkına varamadığın bişey burda sen böyle yazarken insanların aklında olmadık yere soru işarti yaratıp tadını kaçırıyorsun.

furkanım ayberk öyle bir izlenim bıraktı ki gözümde artık hep bi art niyet arar hale geldim o yuzden yazdım onları.

Can gelse dese veya işte sen gelip desen imza toplayalım arkadaşlar güzel bi dille zaten durup dururken kimseye karşı çıkmam. fakat gidip de olayı abartıp 20yle giderken takla atmayın filan derse birisi benim de bir sınırım var :)

imza olayını da hala anlamadım. Cancm zaten bütün sorumluluk bizde değil mi? Yani neyin imzası bu? aramızda yapacagımız bir organizasyondan scw'nun sorumlu olma gibi bir ihtimali var mı?

furkanın dediği gibi o zaman bursaya giderken yolda kaza olsa scw mu suçlu? Umarm demek istediğimi anlatabilmişimdir.

amaçlar farklı sonuc olarak; birisinde yemek yemeye, sohbete muhabbete gıdıyorsun bunda neye gidiyorsun.Neyse ortada bir fikir var bunu değerlendirecek olanda yönetimdir heralde sorumlu kişiler olduklarından dolayı...

tabi ki yönetim değerlendirecektir ama ben sana ilk mesajdaki video'yu bir kaç defa izlemeni tavsiye ederim can'cım

arkadaşlar mygokart diyosunuz netice de orası ticaret faailyeti gösteren bir yer biz organizsayondan bahsediyoruz daha önce bursa'ya oraya buraya giderken imzamı topladık

pekı ozaman gıttık oraya herhangı bı guvenlık onlemı yok araclardan bırı takla attı ıcındekı ınsan vefat ettı ( en kotu senaryo olcak dıye bıse yok ) herkes kendınden sorumluyummu dedıgı onemlı yoksa ımza attıgı kagıtmı onemlı olcak burda bı dava acar organızasyonu yapanı sıteyı herkesı suclu duruma dusurur .. herneyse ıste ne lursa olsu katılcaz yanı sonucta tartısma ortamı yaratmak degıl .. ne zmn yapılcak :D

pekı ozaman gıttık oraya herhangı bı guvenlık onlemı yok araclardan bırı takla attı ıcındekı ınsan vefat ettı ( en kotu senaryo olcak dıye bıse yok ) herkes kendınden sorumluyummu dedıgı onemlı yoksa ımza attıgı kagıtmı onemlı olcak burda bı dava acar organızasyonu yapanı sıteyı herkesı suclu duruma dusurur .. herneyse ıste ne lursa olsu katılcaz yanı sonucta tartısma ortamı yaratmak degıl .. ne zmn yapılcak :D

muratcan videoyu izeledini dimi canım sen ??? bak verdiğin örnekte bile belki farkında deilsin insanların gözünü korkutuyosunuz bence bu tür fikirlerinizi bura yazmayın organizasyonu düzenliyene pm atın ki diğer insanlar da yanlış düşüncelere varmasın .

Furkan ben tırsar mıyım lan h-r eibach kapışması olcak bikere orda :D

bu arada ben benzer bir organizaysona katıldım, gerçekten de kimsenin gözü korkmasın.

yeni a4 test sürüşü vardı maslak tim center'ın açık alanında. heryere kuka filan koymuşlardı ve aralarından filan geçerek yol tutuş testi yaptım. hoş ilk denemem de 1-2 kukayı gıcır gıcır arabanın altına alarak bütün dikkatleri üstüme toplamıştım :D fakat alışınca daha güzel slalomlar yapabiliyosunuz =)

demem o ki en büyük kaza bir kukanın yamulması olur.

Furkan video demişsinde hersey bırebır vıdeonun aynısını mı olcak.Noktası virgulune kadar onu anlamadım ben =)

bu arada Melih demek istediginide anladım senın.Benım demek istediğimde ortada bir fikir var.Bunu değerlendırmek lazım.Sonucta bursaya gıderken kımse en ıyı zamanı yapmaya çalışmadı değil mi..Amaç farklı herseyden önce benım demek ıstedıgım bu. =)
Nese daha tarihi konmamış mekanı belırlı olmayan bir organızasyon bu, herkes aklına gelen fikri söylesın bırakalım da..

Geri
Üst Alt