Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SCW TT Organizasyonu..

biraz daha devam ederseniz sonu pek iyi olmayacak

Bu organizasyonun olacağını sanmıyorum Carting falan olabilir ama...

Bu organizasyonun olacağını sanmıyorum Carting falan olabilir ama...

inanırmısın bende artık organizasyon olarak gerçekleşebileceğine iananmıyorum ismini vermeme gerek sağolsun arakadaşımız ortaya lafını attıktan sonra yine bi curcuna kopatmayı başardı.

biz Seat üzerine kurulu bi forumuz neden kendi araçlarımızla katılabileceğimiz bi org.'a imza atamayalım Dou'm..

yiğit beraber gider bakarız gerekirse sen ben ve ayberk bu organizasyonu yaparız

Olmaz değil tehlike herzaman vardır kardeşim ben şahsen onay vermemeye karar verdim...

Cezmi Abi'm izninle bu hafta içi bi ara Autodrom'la gidip konuşcam..
nası bi alan ya da pist ayarlanıyo güvenlik adına neler veriyolar..kişi/fiyat denklemini vs. zaten söylerim Abi'm sana..detaylar bu hafta belli olucak inş..konuştuktan sonra görüşebilceğin bi tel. de alırım senin konuşman elbet de fark yaratır.. :)

---------- Post added at 00:42 ---------- Previous post was at 00:41 ----------

Olmaz değil tehlike herzaman vardır kardeşim ben şahsen onay vermemeye karar verdim...

neden kardeşim. ??

Ben organizasyon yapılmasın demedim. Tam tersi her zaman organizasyon yapılmasını destekler teşviklerim. Mümkün oldukçada hepsine katılırım. Benim dikkat çektiğim tek şey, güvenlik konusunda herkesin sorumluluğunun kendine dair olduğunu imzalayacağı bir belge ile göstermesi gereği. Zaten pistin böyle bir prosedürü vardır. Benim dikkat çektiğim tek nokta bu.
Burada zaten herkes birbirini tanıyo, ne problem olabilir gibi düşünceler gerçekçilikten uzak. İmzalanacak bir belge ne organizasyonu engeller, ne de güvensizlik problemi çıkarır. Bu sadece bir prosedür ve önlemdir. Bir topluluk yöneticisinin, organizasyon adı altında birçok adamı pist koşullarında, hızlar ne olursa olsun bir araya getirmesi, kişiler sorumluluklarını kabul etmediği sürece suçtur. Bir kaza olmasa bile suçtur. Ki kaza olduğu takdirde çok daha ağır cezaları vardır.

ayberk ben gidip bizzat bakıcam benim aklıma yatmazsa zaten yapmayız senin bu emniyet ve güvenlik adına düşünmen ve bizleri uyarman çok ince bir düşünce sağolasın güvenlik ve emniyet herşeyin ötesinde gelir.

Geri
Üst Alt