Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SCW TT Organizasyonu..

Bide gelmeden turbola tam olsun...:D

ya alp sır dedik sana niye söylüyosun melih duyup yaptıracak şimdi.

---------- Post added at 22:47 ---------- Previous post was at 22:45 ----------

Furkan video demişsinde hersey bırebır vıdeonun aynısını mı olcak.Noktası virgulune kadar onu anlamadım ben =)

bu arada Melih demek istediginide anladım senın.Benım demek istediğimde ortada bir fikir var.Bunu değerlendırmek lazım.Sonucta bursaya gıderken kımse en ıyı zamanı yapmaya çalışmadı değil mi..Amaç farklı herseyden önce benım demek ıstedıgım bu. =)
Nese daha tarihi konmamış mekanı belırlı olmayan bir organızasyon bu, herkes aklına gelen fikri söylesın bırakalım da..

evet cancım aynısı olacak hatta dahada basitleştirilecek benim tavsiyem bu tip fikirleri organizasyn sorumlularıyla pm atarak paylaşın.

söylesin Can'ım bişey demedik :D

"Umarım kimse takla atmaz. Organizasyondan sorumlu olanlar, herkese sorumluluğun kendine ait olduğuna dair imzalaması gereken bir belge hazırlamalı.."

ama işte bunu okuyunca art niyet aradım bir an için. aklıma taklacı güvercinler geldi :D

neyse toplanırsa da sorun değil, o işin kolay kısmı zaten.

"Umarım kimse takla atmaz. Organizasyondan sorumlu olanlar, herkese sorumluluğun kendine ait olduğuna dair imzalaması gereken bir belge hazırlamalı.."

ama işte bunu okuyunca art niyet aradım bir an için. aklıma taklacı güvercinler geldi :D

anladım Melihcim seni , merak etme sen :)
taklacı guvercınlerde iyiydi :)

Şimdi bidaha okudumda artniyetli bi mesaj yazmışım gerçekten.
Umarım herkesin başına kötü birşey gelir yazmalıymışım..

burda bi takla muhabetti dönüyo. tabi olmaz diye bişey yokta hersey Allah tan. ben kendimden ornek veriyim ilk elfreni tecrübemde tapayı unutmuştum.:D 2.sindede bi kaldırıma daldım. olacak budur en fazla. takla fln bence cok cizgifilm izliyosunuz.:)

beyler arabanızın başına gelirse tabii ki SCW sorumlu değildir..
aynı şekilde çalınan eşyalarınız da. !!

velakin Autodrom'da zaten ambulans var 2 tane..en yakın hastane de 10dk. bile değil abartmayın bu kadar..en son Autodrom'da 1.5 sene önce pro. karting yarışına katıldım prokart sınıfında orayı bilenler hatırlar ilk sağ virajı prokartla o viraja girmeden önce uzun versiyonda yarışıldığından 120 civarı olması lazım hızlarla çok az fren yapıp o viraja giriyoduk..başımıza bişi gelse takım ya da organizatörler mi suçlu olcaktı yani ya da şuan öyle mi..prokart hala devam ediyo en son ismini hatırlamıyorum bi arkadaş kolunu kırdı ya da incitti üstüne çıktı bi kart başlarım böyle arabaya vs. gibi bişi kimse demedi..ki zaten bizim zaten ne o kadar riskle ne de hızla işimiz var..

atlayıp F1'de pistte çıkmicaz serbest bi şekilde o zaman anlarım..
ortalama süratin abartmıyorum 15kmh olucağı bi yarışma bu ne taklası ne ölmesi..nerdeyse hepimiz trafikte binlerce kat yüksek risklere giriyoruz..
bunun yanında zaten SCW sorumlu değildir tabii..benim aklıma bile gelmez bişi olsa arabaya SCW'yi suçlamak ama illa kağıda dökelim derseniz dökelim canlar sıkılmasın..

bunun yanında Ayberk bana karşı artniyetli olduğunu kendin söyledin zaten uslüp konusunda eksik bi insansın, artık benim dışımdaki insanlardan bile bolca tepki alıyosun farkında mısın..art niyetli olduğunu söylediğin birinin konusuna mesaj yazıyosun cevaben..düşünmen iyi hoş da dile getirişin her zaman ki gibi doğru değil..biraz dönüp kendine bak yahu..

bunun yanında Ayberk bana karşı artniyetli olduğunu kendin söyledin zaten uslüp konusunda eksik bi insansın, artık benim dışımdaki insanlardan bile bolca tepki alıyosun farkında mısın..art niyetli olduğunu söylediğin birinin konusuna mesaj yazıyosun cevaben..düşünmen iyi hoş da dile getirişin her zaman ki gibi doğru değil..biraz dönüp kendine bak yahu..
Az önce Bilal Abi, şikayetime cevap olarak bana şunu yazdı:
"ayberk im bu mesaj için yiğit e ceza vermem gerekirse süresiz ban vermem lazım."
Bana kendine bak deme bir daha. Asıl kendine bakması gereken sensin. Bakmadığın takdirde olacaklara katlanacak olanda sensin. Bu yüzden konulara kişisel boyuta çekip durma. Başkaları da çekmesin.
Bu konuyu kapatıp, pistte yapılabilecek kazalar konusuna gelirsek, prosedürü sana uzun uzun açıklamam sayfalar sürer. Bir otomobil bayisine gidip, test sürüşü yaptığın zaman imzaladığın kağıdı bir incele bakalım ne maddeler var orada. Ki: böyle bir organizasyonda Allah korusun birinin başına birşey gelirse ve o kişinin ailesi yakınları çıkıpta, bunun sorumluları bu organizasyonları yapan derse, sorumlular ceza alırlar. Bu arabadan eşya çalınması değil: birinin canının tehlikeye girebilme ihtimalidir.
Bana kalırsa aynı şeyin organizasyonlarda, konvoy halinde bir yere gidilirkende yapılması gerekir. Ama işte milletimizin ortak özelliği şudur: "başına birşey geldikten sonra anlar."

Az önce Bilal Abi, şikayetime cevap olarak bana şunu yazdı:
"ayberk im bu mesaj için yiğit e ceza vermem gerekirse süresiz ban vermem lazım."
Bana kendine bak deme bir daha. Asıl kendine bakması gereken sensin. Bakmadığın takdirde olacaklara katlanacak olanda sensin. Bu yüzden konulara kişisel boyuta çekip durma. Başkaları da çekmesin.
Bu konuyu kapatıp, pistte yapılabilecek kazalar konusuna gelirsek, prosedürü sana uzun uzun açıklamam sayfalar sürer. Bir otomobil bayisine gidip, test sürüşü yaptığın zaman imzaladığın kağıdı bir incele bakalım ne maddeler var orada. Ki: böyle bir organizasyonda Allah korusun birinin başına birşey gelirse ve o kişinin ailesi yakınları çıkıpta, bunun sorumluları bu organizasyonları yapan derse, sorumlular ceza alırlar. Bu arabadan eşya çalınması değil: birinin canının tehlikeye girebilme ihtimalidir.
Bana kalırsa aynı şeyin organizasyonlarda, konvoy halinde bir yere gidilirkende yapılması gerekir. Ama işte milletimizin ortak özelliği şudur: "başına birşey geldikten sonra anlar."

1.'si sana özel atılmış mesajı paylaşman doğru değil..
2.'si dön de kendine bak aç oku Alman konusundakileri dilimde tüy bitti..
3.'sü hodi edin vol.4..
4.'sü kişisel art niyet besleyen sensin bana kişiselleştirme diyosun ne iş anlamadım..
5.'si artık sıkıldım bu boş dialoglardan engelle beni..arkadan atıp tutmam merak etme..işim gücüm yok da seni çekiştircem zaten okumuyosun diye..
6.'sı çoğunluk kişisel boyuta getiriyosa senle sorun var demektir senin tarafında..bi sınıfta bütün öğrenciler bi dersten zorluk çekiyosa biliyosun o hoca gider yenisi gelir teşhis hocaya konur çünkü..
7.'si bu rahatsız edici uslübünü daha ne kadar devam ettirceksin bilmiyorum ama gram görmezden gelmem hak ettiğin cevapları her daim alacaksın..
8.'si SCW'den onlarca insanla tanıştım nerdeyse her gün görüşüyorum ama bi tek sorun senle forumda da gerçekte de ne ilginç dimi..
9.'si önceden söyledin bende olmayan olgunluğunla artık sen bi olgunluk yap ve daha fazla uzatma bu mevzuyu..TT konusu bu.. ;)

Geri
Üst Alt