Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SCW TT Organizasyonu..

ben sana 24 vites bulurum 18 ne ki. hatta chipli:)

Ayberk saçma sapan mesaj yazmaktan sıkılmadın mı artık. ??

bütün arabalarda yay var nerdeyse forumda velakin pistte de kanalizasyon kapağı falan da yok..20'le giderken de elfreni çeksen 5m. kayar durursun zaten dümdüz alan..laf olsun torba dolsun mesaj yazma benim açtığım hiç bi konuya..konu sahibi olarak istemiyorum..bi hobi buldum el freniyle nası düz alanda takla atılır bunu deneyebilirsin mesela.. ;)

:D :D

Konu sahibi olarak, birinin konuya yazmasını istememek gibi bir hakkın yok. Hele de konuyla alakalı gayet önemli bir şeye dikkat çektim.
Sen arabana yay taktığın zaman yol tutuşun çok artıyor zannedebilirsin.
Pist dışına çıkıp, kayma esnasında bankete takılıp da takla atabilirsin.
Mesaj yazmamı da engelleyebiliyosan buyur engelle..

---------- Post added at 14:56 ---------- Previous post was at 14:52 ----------

Ayberk'in tecrübesine hayran kalmamak elde değil, kaç kere 20km/s taklaya geldin merakta etmiyorum aslında.
fakat Yiğidim öyle deme bi kısa video da görmüştüm teyzenin biri garaja girerken aracına takla attırıyordu. hahahaha :D
Pist yarışları amatörde olsa, profesyonelde olsa süprizlerle dolu. Kim derdi ki pitden fırlayan yay parçası, pistteki adamın arabasına fırlayıp, kafasına gelip hastanelik edecek?

Haklısın Ayberk bende onu diyorum yani herşey olabilir o videodan sonra,
hatta yaylı araçların daha çabuk taklaya gelebileceğinide iyi bilirim.

:D

---------- Post added at 15:33 ---------- Previous post was at 15:32 ----------

ben yaysız gelicem kimsenin kafasını yarmak istemem spor yaylarımla .D

Ayberk lüzümsüz huzursuzluk çıkarma artık..
dediğim gibi hobi edin.. ;)

---------- Post added at 16:26 ---------- Previous post was at 16:25 ----------

yıgıt kale AVM de her kolonun yanından el frenıyle gectın sorun yoktu:)

abi 20'le giderken istesen de deviremezsin zaten arabayı dümdüz alanda..
maksat huzursuzluk çıkarsın Ayberk üyesi..

Bu tür profesyonel organizasyonların hepsinde sürücüler, tüm sorumluluğun kendilerine ait olduğuna dair belgeler imzalarlar. Birinin başına bişey geldiği zaman kimse bu sorumluluğun altına giremez.
Bende bu konuda insanları uyarıyorum. Daha önce bu yönde edindiğim hobilerden öğrendiğim birşey. Belki sizde ti ye almak yerine insanların düşüncelerine saygı gösterirsiniz. İş işten geçtikten sonra bunları öğrenmeyi kimse istemez.

Bu tür profesyonel organizasyonların hepsinde sürücüler, tüm sorumluluğun kendilerine ait olduğuna dair belgeler imzalarlar. Birinin başına bişey geldiği zaman kimse bu sorumluluğun altına giremez.
Bende bu konuda insanları uyarıyorum. Daha önce bu yönde edindiğim hobilerden öğrendiğim birşey. Belki sizde ti ye almak yerine insanların düşüncelerine saygı gösterirsiniz. İş işten geçtikten sonra bunları öğrenmeyi kimse istemez.
Sana katılıyorum.Tedbir almakta bir sakınca yok.Akrep Nalanın videosunu izleyenler görmüştür.Otomobili olduğu yerde devirdi 10 km hıza bile çıkmadan.

bu tür profesyonel organizasyonların hepsinde sürücüler, tüm sorumluluğun kendilerine ait olduğuna dair belgeler imzalarlar. Birinin başına bişey geldiği zaman kimse bu sorumluluğun altına giremez.
Bende bu konuda insanları uyarıyorum. Daha önce bu yönde edindiğim hobilerden öğrendiğim birşey. Belki sizde ti ye almak yerine insanların düşüncelerine saygı gösterirsiniz. Iş işten geçtikten sonra bunları öğrenmeyi kimse istemez.

+1000

Ya zaten sorumluluk sürücülere ait olacak. Yiğit burda bi başlık açtı diye bütün sorumlulugu üstlenecek hali yok. Ne kağıdı ne imzası. Herkes kendinen sorumlu. kendini bilmeyen adam gelmez zaten.

Go-kart bu yapılandan daha tehlikeli Ayberk, ona da imza toplayalım hatta.

Geri
Üst Alt