Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
dou sende haklısın bu kadar dolu aracı ucuza vermekte ınsanın gonlu el vermez ama ılla elımden cıkartıcaksan acelen varsa en ıyı yolu parcalamk gıbı gorunuyor...

Yani orası öle ama 35 liradan aşağıda vermeye gönlüm el vermez...

parçala Doum, biliyosun farlar zaten satılmış olacak senin için :D;)

Yani orası öle ama 35 liradan aşağıda vermeye gönlüm el vermez...

Aksesuarları sökmesen bile bence sahibinden deki ilanı yeniden düzenleyebilirsin Doğukan.
Sonuçta sökülebilecek seyler var sökülemeyecek seyler var, arabayı sökülemeycek askesuarlarla fiyatlandır, deri koltuk+koltuk ısıtmak, cam filmi vs gibi.. bunlarla beraber atıyorum ilana 33bin falan yaz.
İlanın altına da sökülebilir olanları, opsiyonla: farlar tamponar vs...
Böylece önceden arabayı sökmemiş olursun, hemde ilanda 37 değil 33 yazar... 37bin ilk görenleri korkutuyor olabilir 1.6 sport-up için :)
Alıcı illa aksesuarsız isterse söküleblirleri çıkarır onları ayrı satarsın, her halükarda hedeflediğin 35binin üzerine cıkarsın gibi geliyor bana.

aynen kardeşim satılır yani gry nin gibi tampolar farlar sat geri kalanlar dursun 35i toplarsın en kötü 34 logoyu sat ve gösterge kaplamaları

kardeşim atıyorum 10K Liralık aksesuarı satarken max. 3-4 koyup satabilirsin..
%30 civarını geri alırsın aşağı yukarı..bi de rakamı yumuşatmak için bilmiyorum yazıyo mu ilanında ama ufak bi pazarlık payı vardır yazman en azından telefonlarını daha çok çaldırır ki bu da senin için şans biliyosun kardeşim..

bir insanda şans olacak, ben ne insanlar tanıyorum hurdayı alıp makinaya çevirip tadını da çıkarttıktan sonra istedikleri fiyata satıyorlar..

kardeşim atıyorum 10K Liralık aksesuarı satarken max. 3-4 koyup satabilirsin..
%30 civarını geri alırsın aşağı yukarı..bi de rakamı yumuşatmak için bilmiyorum yazıyo mu ilanında ama ufak bi pazarlık payı vardır yazman en azından telefonlarını daha çok çaldırır ki bu da senin için şans biliyosun kardeşim..

Kardeşim yazdım pazarlık payı daha neler yazdım ama tık yok... =)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt