Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Saat ilerledi tabi abi normaldir:D:D:D

Ya şaka bir yana km'si düşük olsa kesin alırdım...

millet en başta benimkuzenim gitti 2006 model 1.6 102 hp audi a3 aldı. 40 bin para verdi. arabada ne yol bilgisayarı var ne hız sabitleme var. bom boş araba. jantları jant kapağı inanınırmısınız. sırf 4 halkaya o parayı verdi. ben mesela senin leonu alırdım ama insanlar markayada bakıyor.
mesela 37 ye leon alacağıma audi alırım diyor. ama bilmiyorlarki arada dünya kadar fark var.

+1903

abi gidip bomboş bir a3 almak bana çok saçma geliyor, arabada yol bilg. yok, jantlar kapak, napıyım öyle a3ü ben. a3 alacaksan donanımlı olacak. dediğin gibi gider Doğukanın arabasını alırdım kesinlikle, arabada bi kapalı yüzme havuzu yok

+1903

abi gidip bomboş bir a3 almak bana çok saçma geliyor, arabada yol bilg. yok, jantlar kapak, napıyım öyle a3ü ben. a3 alacaksan donanımlı olacak. dediğin gibi gider Doğukanın arabasını alırdım kesinlikle, arabada bi kapalı yüzme havuzu yok

Şımartma beni Abim... =)

kesinlikle ozana katılıyorum bende. audi dedinmi benim aklıma şöyle 3.0 tdi quattro A6 geliyor. sac jantlı A3 değil. o yüzden her durumda dounun leon tercih edilir. bu arada ben parçalaması taraftarı değilim. satılmazsa bin gitsin kardeşim mis gibi araban. ilerde satınca illaki satılacak o zaman güçlü bişey alırsın. harcadığın zamana emeğe üzülüyorum.

+1903

bide turbosu yok :) ama o donanım değer hepsıne bence :)
bu arada bi xenonlara el atmışsın satılma ıhtımalıne karşı :D

bide turbosu yok :) ama o donanım değer hepsıne bence :)
bu arada bi xenonlara el atmışsın satılma ıhtımalıne karşı :D

bakarsın gün gelir niyetlenir parçalamaya Can' ım belli mi olur :)

Zaten birara konuşmuştuk Doğukanla :)

Aynen Abimle konuştuk bu konuyu... =)

Zaten parçalıyacak olsam tamponlar,egsozlar,farlar,iç kapı döşemeleri,gösterge döşemeleri,kol dayama vs satıcam...

ben valla üzülüyorum arabayı parçalayacağınız için. performans manyağı olmasam 1.6 motor bana yetecek olsa kesinlikle senin arabayı alırdım. normal güçlerdeki 1.6 motorlu hiçbir araba bence bundan daha pahalı olmamalı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt