Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ben donanım diyorum sen standartları istiyosun ama evet aynen öyle mümkündür herhalde o kadar anlamsız bi istekte bulunan duymadım ama o zaman Cupra'dan daha pahalıya gelir zaten..

yıgıt ben aracı aldıgımda makara olsun dıye sormustum satıcıya para verdıgınız surece ve araca takmak ıstedıgınız parcalar araca uyarsa yaparız demıslerdı ama anormal rakamlarla..

ben donanım diyorum sen standartları istiyosun ama evet aynen öyle mümkündür herhalde o kadar anlamsız bi istekte bulunan duymadım ama o zaman Cupra'dan daha pahalıya gelir zaten..
Özel siparişte sınır tanımayan Seat saçma değil de benim dediğim saçma :) Peki.

sınırı yok Ayberk git yarın bi Seat'a sor..

---------- Post added at 22:18 ---------- Previous post was at 22:17 ----------

sınır tanımamasıyla Seat'ın saçma olması ne alaka..
evet dediğin saçma..

yıgıt ben aracı aldıgımda makara olsun dıye sormustum satıcıya para verdıgınız surece ve araca takmak ıstedıgınız parcalar araca uyarsa yaparız demıslerdı ama anormal rakamlarla..
Yiğit birşeyi söylerken, arkasında bir dayanağı olmadan söylüyo Şemun benim o yazıyı yazmaktaki amacım bunu açığa çıkarmak. Seat "özel siparişte sınır yok" diyor, dedi. Ancak ben böyle bir istekte bulunabilir miyim diye sorduğum zaman, "oluyodur herhalde" ye döndü cevap..

Yiğit birşeyi söylerken, arkasında bir dayanağı olmadan söylüyo Şemun benim o yazıyı yazmaktaki amacım bunu açığa çıkarmak. Seat "özel siparişte sınır yok" diyor, dedi. Ancak ben böyle bir istekte bulunabilir miyim diye sorduğum zaman, "oluyodur herhalde" ye döndü cevap..

kendim sormadım Ayberk o nedenle evet demiyorum..arabama Cupra yürüyeni istiyorum diye..
ama aksesuar vs. alırken hop daha fazla alamazsınız diyen bi marka varsa söyle bana. ??

---------- Post added at 22:24 ---------- Previous post was at 22:23 ----------

velakin "aksesuar"ların hepsi %100 eklenir araca..

Yiğit hop daha fazla alamazsın diyen bi honda var benim bildğim. adamların satış anlayışı çok sığ. 3-4 farklı renk civic hb getiriyolar mesela. arkadaşım beyaz civic hb istedi yok öyle bir renk TR'ye gelmiyo dediler :D ayrıca ekstra donanım olarak bi-xenon da istedi öyle bir şansınız yok dediler.

donanım isteğini karşılama konusundaki premiumlar dışındaki en iyi firma VW group.

Yok Şemun.Nette bakıyorum malum sitelerde boşlarına adamlar 33-34 istiyor biz istiyoruz diye sanırım kötü ediyoruz... =)

sorma ya senınkı kadar dolu aracı alsınlarda basına koysunlar... en basıtınden bende goruyorum bazı ılanları bom bos leonlara 31-32 ıstıyenlerde var... tamamen sans gıbı bırsey bu...

senın araca 40 ıstıyelım bakalım ne olur:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt