Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
istersen arıyım o zaman şimdi diyim kaça bırakıyosun.. :D :D :D

millet ölücü oldu arkadaşlar. kimse güzel araba, temiz araba, donanımlı araba bakmıyor. sadece fiyata bakıyorlar. ah be dou 1.4 tsi olaydı senin araba 50 bin defa satılmıştı şimdiye

İşte abi 1.4 olsaydı eğer ozaman hiç satmayı aklımın ucundan geçirmezdim... =)

Doğukan bence sen benim dediğimi bir düşün... Hiç olmazsa arayanlar olur ilandaki fiyat düşük görününce, ondan sonra aksesuarlar için pazarlık yaparsınız.
Alp bana o şekilde sattı arabayı, demekki işe yarıyor :D:D

az da olsa zarar ediyim ama satıyım parayı değerlendirmem lazım diyosan fiyatı bi parça indir..ama yok beklerim diyosan bekle kardeşim..
yerinde olsa biraz indirir satardım.. :)

---------- Post added at 02:19 ---------- Previous post was at 02:18 ----------

gün geçtikçe araçlar değer kaybediyo zaten çünkü bu kasko ederinden de piyasadan da anlaşılıyo zaten..antika olmadığı sürece böyle.. :D

millet en başta benimkuzenim gitti 2006 model 1.6 102 hp audi a3 aldı. 40 bin para verdi. arabada ne yol bilgisayarı var ne hız sabitleme var. bom boş araba. jantları jant kapağı inanınırmısınız. sırf 4 halkaya o parayı verdi. ben mesela senin leonu alırdım ama insanlar markayada bakıyor.
mesela 37 ye leon alacağıma audi alırım diyor. ama bilmiyorlarki arada dünya kadar fark var.

millet en başta benimkuzenim gitti 2006 model 1.6 102 hp audi a3 aldı. 40 bin para verdi. arabada ne yol bilgisayarı var ne hız sabitleme var. bom boş araba. jantları jant kapağı inanınırmısınız. sırf 4 halkaya o parayı verdi. ben mesela senin leonu alırdım ama insanlar markayada bakıyor.
mesela 37 ye leon alacağıma audi alırım diyor. ama bilmiyorlarki arada dünya kadar fark var.

Ah abi o 4 halka varya çok canlar yakıyor..:D :D

Performans şart oldu artık genciz birşeyler tatmak istiyor insan...

vereyim sana benimkini.

---------- Post added at 02:25 ---------- Previous post was at 02:25 ----------

yani arabayı demek istedim :D:D:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt