Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon Kaza...

geçmiş olsun tekrardan artık esp li bi leon alırsın :)

Çok sağol hocam... Evet kesinlikle ESP'li versiyonundan alıcm... şu 10 günlük işlemler geçsin servisin elinde olan o ESP li bir leon düşünüyorum açıkçası ESP nin ne kadar önemli olduğunu bu kaza bana gösterdi...

Hayırlısı olsun abi sevindim perte cıkmasına ancak Esp yede fazla güvenilmemelidir.Her zaman temkinli davranmak iyidir

bertuğ gözün aydın dün haberim oldu benimde hasarı abarttılar baya haberin olsun 32 değil o;)

bertuğ gözün aydın dün haberim oldu benimde hasarı abarttılar baya haberin olsun 32 değil o;)

Hocam emeklerin için yardımın için çok Teşekkür ederim bende bugün servise uğradım dediğin gibi orda ramazan usta gereken yapıldı dedi Eyvallah eksik olma...
34.000 + işçilikti son durum ortalama 38.000 Civarı dediler...
Artık kesin rapor çıksın bende Kavi'de bi tane Leon beğendim ESP'li satılmazsa bu süreçte onu almayı düşünüyorum...

Herşey için Gerçekten Teşekkür ederim...

fiyat ne verdiler? pazarlık yapmadan anlaşma bu sefer;) ne diyorlarsa 2 aşşağısını söyle sonra ortada buluşursunuz....

Hocam emeklerin için yardımın için çok Teşekkür ederim bende bugün servise uğradım dediğin gibi orda ramazan usta gereken yapıldı dedi Eyvallah eksik olma...
34.000 + işçilikti son durum ortalama 38.000 Civarı dediler...
Artık kesin rapor çıksın bende Kavi'de bi tane Leon beğendim ESP'li satılmazsa bu süreçte onu almayı düşünüyorum...

Herşey için Gerçekten Teşekkür ederim...

çok abartmışsınız onarım bedelini :D zaten sorun çıkmayacaktı pertti araç

fiyat ne verdiler? pazarlık yapmadan anlaşma bu sefer;) ne diyorlarsa 2 aşşağısını söyle sonra ortada buluşursunuz....

Hocam henüz fiyat konuşmadık ama araçta teknoloji paketi + güvenlik paketi+ sun roof+ 17'' jant var 1.2 TSI motor...
Henüz aracın satılma ıhtımali var pazartesi kesin rapor gelsin o güne kadar satılmamış olursa aracı opsiyonlucz...
Huriye hanım var o ilgileniyor bizimle ilk araçtada o ilgilenmişti artık sıkı bir pazarlığa oturucz...

Geri
Üst Alt