Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon Kaza...

Servis henüz parça listesini göndermemiş.Ben demiştim zaten servisten liste geç gelir diye.Serviste tanıdık varsa listenin bir an önce gönderilmesi konusunda baskı yapmanda fayda var.

Evet burçak hanım bende bugün servisle konuştum hasar tespit listesi yarın öğlen hazır kesinlikle... ben zaten gönderildiği an size haber vericm...
bu arada burçak hanım bugün emanet araçla ilgili konuştuk eğer araç tamir edilirse emanet araç verebiliriz pert olursa araç veremeyiz dediler bu konuda sizden bilgi almak istiyorum...

Çok geçmiş olsun araç pert görünüyor perte çıkar...
Sağolun teşekkür ederim umarın perte ayrılır...

Geçmiş olsun..Sanırım pert olur araç..
sağolun hocam öyle olmasını umuyorum...
Geçmiş olsun,sizde bişey olmaması olayın tek teselli kaynağı,fotoları görünce içim acıdı,perte çıkarırlar bence başka yolu yok gibi :(
Çok sağolun özlem hanım gerçekten ben yaşamış biri olarak fotoğraflara baktıkça kurtulmanın nasıl mucize olduğunu görüyorum... herşeyden önemlisi can sağlığı...
Çok geçmiş olsun...Büyük ihtimalle araç perte ayrılır...
Sağolun benimde bütün umudum perte ayırmaları çünkü araçta ciddi hasar var...

İnşallah hocam... haber bekliyorum...

Evet burçak hanım bende bugün servisle konuştum hasar tespit listesi yarın öğlen hazır kesinlikle... ben zaten gönderildiği an size haber vericm...
bu arada burçak hanım bugün emanet araçla ilgili konuştuk eğer araç tamir edilirse emanet araç verebiliriz pert olursa araç veremeyiz dediler bu konuda sizden bilgi almak istiyorum...

PErt araca ikame araç verilmiyor.SAdece onarımda olan araca ikame onarım süresince verilir.

Arkadaşlar şimdi Servisten aradılar aracı hasar raporu netleşmiş masraf 32.000 TL

Araç % 99 Pert...

Geri
Üst Alt