Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon Kaza...

bertuğ hayırlısı olsun inşallah. benden tavsiye bu sefer 1.6 tdı al bence. dizel her zaman için benzinliye göre daha iyidir. hakkın da hangisi hayırlısı ise o olur inşallah. en azından kazalı bir arabaya binmek zorunda değilsin.

bertuğ hayırlısı olsun inşallah. benden tavsiye bu sefer 1.6 tdı al bence. dizel her zaman için benzinliye göre daha iyidir. hakkın da hangisi hayırlısı ise o olur inşallah. en azından kazalı bir arabaya binmek zorunda değilsin.

Eyvallah hocam sağol... Önümde zaman olduğu için bu sefer hata yapmak istemiyorum hocam 1.6 TDI'de çok övülen düşündüğüm bir model zaten her türlü üstüne bir miktar para eklicm o motor seçeneğinide düşünücm hocam sıkı pazarlık yapıcz artık... Aynen öyle hocam ben yapı olarak o arabanın içinde kaza yaptığım için asla binemezdim sıfırından güzel onarsalardı bile üçe beşe bakmadan satmayı düşünüyordum gerçekten arkadaşlarında yardımıyla isabet oldu...
Allah kimseye yaşatmasın...

tekrar geçmiş olsun allah beterinden saklasın yeni araç için bi kan akıtın artık

Arkadaşlar şöyle bir durum var benim kaza yapan aracımda RCD 510 vardı o sağlam duruyor ben üstünden çıkan RCD-310'u satmıştım...
Servisle konuştum RCD-310 takarsanız onu takar bunu size teslim edebiliriz dediler...
Şimdi kendisinde yada çevresinde satılık RCD-310 Teyip olan arkadaşlar varsa bana yönlendirirse sevinirim...

Eksper ön raporunu göndermiş.Dosya sorumlusu ile görüştüm araç pert olarak değerlendirilecektir.

git ucuz bi teyp al onu gönder üzerinde sen aracın üzerindeki teyp ile vermek zorunda değilsin ki? hadi üzerindekli teybi beğenmeyip ben kaset çalacağım arkadaş diyip gidip manuel radyo ayarlı kasetçalar taksaydın ne olacaktı??? senden orjinal teybi nerede bunun mu diyecekti? sen uyduruk bi tane teyp koy üzerine bitti gitti..... aylardır araç sende sen kaset dinleyen bir adamsın acıklamasıda bu ;) cd ye alışamadım ben kaset dinliyorum dersin

bende rcd310 var :D ama ne olursa olsun rcd510 unu al balarım o servise araç hangi seviste

Geri
Üst Alt