Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

34 sus 30 -- 2012 1,6 tdi cri 105 hp style dsg...

heza2a2u.jpg

my9avebe.jpg

Bu arada benim cupra tamponu kendi aracına monte ettirmeye çalışan
Kaan'ı yakaladım...Ve kendisini benim aracımın ilk sabıkalısı olarak fişledim
ara8ytam.jpg

e8y6ygyd.jpg

İşte Budur...
"Dur Ben şu Bilgisayarın ekranını dışarıya vereyim de balkonda bi sigara içeyim şu manzaraya karşı"
Demeye kalmadı;
Kkaanın Hapisane kaçkını halini gördüm neşemde yerinde olunca bastım kahkahayı :D

Hayırlı uğurlu Olsun gardaşım Tınaz Savuranın Gözüne Çöpte kaçsa dizine kadar Buğdaya Boğulurmuş.. Emeklerinin Sonucu Benim bile beklentimin Üstünde oldu Allah güle güle eskitmek nasip etsin kazasız belasız :eek:key:

Güle güle kullan Abı çok sık olmuş aynaları ve on ızgaraları yaptırmamısin?

• Beğen
Reaksiyonlar: Duvi
İşte Budur...
"Dur Ben şu Bilgisayarın ekranını dışarıya vereyim de balkonda bi sigara içeyim şu manzaraya karşı"
Demeye kalmadı;
Kkaanın Hapisane kaçkını halini gördüm neşemde yerinde olunca bastım kahkahayı :D

Hayırlı uğurlu Olsun gardaşım Tınaz Savuranın Gözüne Çöpte kaçsa dizine kadar Buğdaya Boğulurmuş.. Emeklerinin Sonucu Benim bile beklentimin Üstünde oldu Allah güle güle eskitmek nasip etsin kazasız belasız :eek:key:
puhahapuhahapuhaha

Hey Maşaallah, Ulvi Mükemmel oldu şimdi. Gerçekten çok güzel oldu, Bu tamponlarla arabanın çehresi değişiyor.

Kazasız Belasız, sevdiklerinle beraber kullan inşaallah:):)

• Beğen
Hayırlı olsun, çok güzel görünüyor şu style tamponları ne diye yapmışlarsa gereksiz :)

• Beğen
1.6 tdi dsg cupra hee hayırlı olsun ulvı abı tam super olmus:)

Aynen oyle oldu onurcum tdi dsg hemde cupra::) Teşekkür ederim kardeşim daha iyisi senin olsun...

İşte Budur...
Demeye kalmadı;

Eyvallah çöllüm..Çok emek verdim sende biliyorsun ama değdi emeklere aynen senin dediğin gibi yaptım geçtim karşısına yaktım bir sigara :)
Kaanıda fişledim aga başka türlü kurtaramadık tamponun başında nobet tututordu:) şaka bir tarafa sağolsun bugun benimle çok zaman harcadı...

Güle güle kullan Abı çok sık olmuş aynaları ve on ızgaraları yaptırmamısin?

Sağol dursunum piano black kaplama folyo aldık bir ara aynaları kaplayalım dedik kaanla sonra vazgeçtik ızgara falan hepsini boya yapacağım..Biraz kendimi toparlamam lazım cok masraf ettik yine..

Hayırlı olsun Ulvicim,güle güle kullan..

Sağol gökhan abi teşekkür ederim..

Hey Maşaallah, Ulvi Mükemmel oldu şimdi. Gerçekten çok güzel oldu, Bu tamponlarla arabanın çehresi değişiyor.

Kazasız Belasız, sevdiklerinle beraber kullan inşaallah:):)

Çok sağol Ahmet abi senin kadar olamasakta yapmaya çalışıyoruz birşeyler:)

Hayırlı olsun, çok güzel görünüyor şu style tamponları ne diye yapmışlarsa gereksiz :)

Sağol fırat kardeşim teşekkür ederim...

Bende 2 side var silikon ve çift taraflı bant. Ya yeni araba alırsakta bırakırım üzerinde kalsın plakanın anlamı zaten sinirime gidiyor HK bekliyordum HY geldi. :( Yeni araba alrsak allah izin verirse bir güzel app bastırıp onları yapıstırmak istiyorum eski plakalarıda bagajda saklarım . :)
hasan illa çıkarmak istiyosan yanıına bi çelik tel al keserek indir aşagı arada bide tiner dök azcık işi bitir

• Beğen
Geri
Üst Alt