Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

34 sus 30 -- 2012 1,6 tdi cri 105 hp style dsg...

eyvallah kerdeşim .bideplaka takcan mı yok sa takmayacan mı takacaksan nasıl olacak görün tü bozulmaz mı

Böyle çok şık duruyor bir süre plaka takmayı düşünmüyorum..Gerçi benim ön plaka orjinal nova (kare) plaka çok sırıtmaz ama olsun şuan daha hoş..Ceza yemezsek devam:)

Hiç uğraşmaya gerek yokmuş Hasan usta sert fırçali spirel tası gibi bir şeyle sildi arkada ne bant kaldı nede yapışkan..

İyimiş ya. :) Şimdi bizim plakaları babam arabayı satarsam o plakaları sökücem dedi ben babamdan habersız yapıstırmıstım arabayı evin oraya bırakmıstı arkadaşı işe götürmüştü bende fırsat buldum yapıstırdım tutturdu sökücem diye zarar vermeden nasıl sökebilirim abi sıcak hava tabancasıylamı.?

İyimiş ya. :) Şimdi bizim plakaları babam arabayı satarsam o plakaları sökücem dedi ben babamdan habersız yapıstırmıstım arabayı evin oraya bırakmıstı arkadaşı işe götürmüştü bende fırsat buldum yapıstırdım tutturdu sökücem diye zarar vermeden nasıl sökebilirim abi sıcak hava tabancasıylamı.?

Yok ya spirel taşı varya o taş yerine fırçalı olanlarından çalıştırdı makinayı arkasını plakanın sildi attı hepsini...traşladı temizlendi..ama tampondan sökme işi biraz zor dikkat etmek lazım...bide bende sadece çift. Taraflı bant vardı silikonlu ise sökmek çok zor olur..

Yok ya spirel taşı varya o taş yerine fırçalı olanlarından çalıştırdı makinayı arkasını plakanın sildi attı hepsini...traşladı temizlendi..ama tampondan sökme işi biraz zor dikkat etmek lazım...bide bende sadece çift. Taraflı bant vardı silikonlu ise sökmek çok zor olur..

Bende 2 side var silikon ve çift taraflı bant. Ya yeni araba alırsakta bırakırım üzerinde kalsın plakanın anlamı zaten sinirime gidiyor HK bekliyordum HY geldi. :( Yeni araba alrsak allah izin verirse bir güzel app bastırıp onları yapıstırmak istiyorum eski plakalarıda bagajda saklarım . :)

Ugrastık ama deydi süper güzel 10 numara beş yıldız oldu güle güle kullan ulvicimm yakında izinden gelirim hayırlısıyla :eek::eek::eek:

• Beğen
Reaksiyonlar: Duvi
Ugrastık ama deydi süper güzel 10 numara beş yıldız oldu güle güle kullan ulvicimm yakında izinden gelirim hayırlısıyla :eek::eek::eek:

Eyvallah kaancım sende benım kadar yoruldun bugün...Ama çıkan görüntü tatmin edici olunca değdi diyor insan...Darısı başına kardeşim..en kısa zamanda senden atak bekliyorum:)

Geri
Üst Alt