Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

34 sus 30 -- 2012 1,6 tdi cri 105 hp style dsg...

Eskiden nasıl Seviyoduysak şimdide öyle itici buluyoruz nasıl işse bende anlamadım ama fırat bende çok itici buluyorum artık hatta eski aracımı değiştirmemin yegane nedenlerindendir :eek:key:

İnsanoğlu bir malı emtiayı sahip olana kasar gözü görmüyor sonra daha güzeli daha görseli çıkıyor bu niye yok deyip benim gibi bir sürü zaman emek para harcıyor..Eskiden gayet güzeldi hatta arabayı alırken hiç bir şey istemiyorum hemen teslim edin dedim ama bugün o aldığım arabanın üzerine yaptıklarım ve harcadıklarım ortada..ıkı gün sonra daha görselini görünce bundanda sıtkımız sıyrılır..
Son olarak bu gâvurda çok yakışıklı oluyor beeee diyorum:)

Kendi aracına taktığında çok beğendiğim selçuk kardeşim ile Burak kardeşim benide unutmayıp bir çift kapı fitilinide bana hediye ederek beni onure ettiler..Huzurlarınızda her ikisinede teşekkür ederim...[MENTION=19934]Çöllü[/MENTION] [MENTION=21041]leo54[/MENTION]

bynenu8u.jpg

y5uvase2.jpg

mejyga7u.jpg

Kendi Leonunu kardeşi ile değiştirip a3 e geçiş yapan yunus emre kardeşim piano black ayna kapaklarını aracı sadeleştirmek adına benim beyaz ayna kapakları ile değiştirelim demişti, bugun drğişimi gerçekleştirdik..Huzurlarınızda kendisine teşekkür ederim...[MENTION=22468]yek[/MENTION]

y3yga3ed.jpg

a7eryqu4.jpg

8uhapapa.jpg

ImageUploadedByTapatalk1362239649.967956.jpg
ImageUploadedByTapatalk1362239687.284308.jpg

Ekli dosyalar

• ImageUploadedByTapatalk1362239649.967956.jpg
    ImageUploadedByTapatalk1362239649.967956.jpg
    16.4 KB · Görüntüleme: 19
  • ImageUploadedByTapatalk1362239687.284308.jpg
    ImageUploadedByTapatalk1362239687.284308.jpg
    16 KB · Görüntüleme: 20
  • Beğen
Reaksiyonlar: Duvi
Kendi aracına taktığında çok beğendiğim selçuk kardeşim ile Burak kardeşim benide unutmayıp bir çift kapı fitilinide bana hediye ederek beni onure ettiler..Huzurlarınızda her ikisinede teşekkür ederim...@Çöllü @leo54

bynenu8u.jpg

y5uvase2.jpg

mejyga7u.jpg

Hocam fitillerin faydası ne oranda ve nasıl oldu? Az önce ben de aracın o kısmını inceliyordum bahçede. İsabet oldu konu :) Faydası oluyorsa ben de taktıracağım.

• Beğen
Dostum bu ön tampon altı lip var. Serviste cupra lip satılıyor bizde ama takamayız orjinal değil dediler. Fiyatı da 100 Tl. Isıtarak felan bi şekilde leonlara uyduruyolar dedi servis elemanı. Sen nasıl yaptırdın. Yanlardan sanırım vidalar görünüyordu bunu görünmeden yapmak mümkün mü? Bende lip taktırmak istiyorum?

dostum bu ön tampon altı lip var. Serviste cupra lip satılıyor bizde ama takamayız orjinal değil dediler. Fiyatı da 100 tl. Isıtarak felan bi şekilde leonlara uyduruyolar dedi servis elemanı. Sen nasıl yaptırdın. Yanlardan sanırım vidalar görünüyordu bunu görünmeden yapmak mümkün mü? Bende lip taktırmak istiyorum?
kardeş mutlaka lip taktir vida lama işine gelin ce gözükmeden de yaptira bilrsin

• Beğen
@Duvi kardeş herşeyi beleşe getirdin vallah bizde bi oyucak araba isteyin ce hemen vuruyon bizi:D:D:D:D ha bi,de yav ben bu fitilleri bulamıyom yav

Geri
Üst Alt