Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

34 sus 30 -- 2012 1,6 tdi cri 105 hp style dsg...

Veeeee sonunda cupra tamponuma kavuştum...

Öncelikle tamponu alıştırma yaptık
emy3u9uv.jpg

Sonra boyatıp montajı yapıldı..Montaj yapılmadan önce plaka alt çıtasınıda piano black folyo ile kaplama yapıp öyle montajını yaptık...
Huzurlarınızda son bitmiş halı...
Bu arada dün Ankara'dan geldiginden arac çok kirli idi yeni boyalı tampon ile ton farkı gibi varmış gibi gözüküyor ama tonları aynı bir farklılık yok aslında...
uduha2yd.jpg

ybe9ajut.jpg

jeqe2ude.jpg

adagetas.jpg

abim hayırlı olsun plakayıda beşiktaş baskı app yap öne yapıştır. güzel olucak. ben arıyorum bölümüne Fr tampon eklemiştim onu al abi kimse almadan tak arabaya. :)

• Beğen
Reaksiyonlar: Duvi
heza2a2u.jpg

my9avebe.jpg

Bu arada benim cupra tamponu kendi aracına monte ettirmeye çalışan
Kaan'ı yakaladım...Ve kendisini benim aracımın ilk sabıkalısı olarak fişledim
ara8ytam.jpg

e8y6ygyd.jpg

abim hayırlı olsun plakayıda beşiktaş baskı app yap öne yapıştır. güzel olucak. ben arıyorum bölümüne Fr tampon eklemiştim onu al abi kimse almadan tak arabaya. :)

Sagol hasancim şimdilik on tampon ile idare edeceğiz biraz zaman geçsin arka tamponada bakarız kardeşim...

hayırlı olsun ulvi kardeşim çok yakışmış ya maşallah

• Beğen
Reaksiyonlar: Duvi
puhahapuhaha o plakayı zor yapıstırırsın abi bence sen güzel bi app bastır arkasındaki yapıskanı silmek çok zor bi tanıdığım plakayı yapıstırmıstı sökmüştü plakayı tamponları değiştirdi tekrar yapıştırıcaktı çekicle vurdum diyordu o yapıskanları cıkarmak için çok zor onu cıkarmak. :)

puhahapuhaha o plakayı zor yapıstırırsın abi bence sen güzel bi app bastır arkasındaki yapıskanı silmek çok zor bi tanıdığım plakayı yapıstırmıstı sökmüştü plakayı tamponları değiştirdi tekrar yapıştırıcaktı çekicle vurdum diyordu o yapıskanları cıkarmak için çok zor onu cıkarmak. :)

Hiç uğraşmaya gerek yokmuş Hasan usta sert fırçali spirel tası gibi bir şeyle sildi arkada ne bant kaldı nede yapışkan..

kardeşim banada bulsak böyle bi tampon nekadardır be yav

Geri
Üst Alt