Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ÜSTTEKİ üye hakkında olmadık bır ıftıra at !!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
şimdi gördüm öyle oldu :) mesleğide ele verdin sana birdaha sır vermem ben senin taksici olduğunuda söylememiştim :)

M.A. sirf "bugun trafikte scw uyesi gordunuz mu" basliginda yer alabilmek icin babasinin arabasini asirip bir depo benzin harcayip yine de bulamayip uzgun uzgun eve dondugunu itiraf etti.

:D:D:D

Hakkımda çıkan bu tür yalan haberleri Tasarlayan M.İ , tarafımca açtığım mahkeme sonucu 3 yıl hapisle cezalandırılmıştı fakat en son duydugum haberlere göre Hakim bey'e Leon'u vermiş ve hapisten yırtmış... :p

Murat34 sırf benim ibizaya benzer bi araba alabilmek için kıliyosunu perte cıkarmak amaclı olarak kamyon arkalarında 4 dönüyormuş :D belki arac perte cıkar da gelen parayla ibiza alırım diye....

hatta kendi agzından duydum benzin döküp yakacam dedi

Murat34 sırf benim ibizaya benzer bi araba alabilmek için kıliyosunu perte cıkarmak amaclı olarak kamyon arkalarında 4 dönüyormuş :D belki arac perte cıkar da gelen parayla ibiza alırım diye....

hatta kendi agzından duydum benzin döküp yakacam dedi

Jantlarını demirdöküm firmasına yaptırmış 20kilo geliyomuş tanesi yokuş aşağı gaz vermeden ivmelenebilen araba yokuş yukarı kalkamıyormuş....

1milyon kere üyelere saydıran üye siteyi bu şekilde çökertmeyi planlıyormuş yakında 2milyon konusu açıcak olan üye buluşmada linç girişimi ile karşılaşınca bu fikrinden vazgeçmiş...

aracına beygir katsın diye benzin deposuna metanol kattıgını dün itiraf eden abimiz. enjektörlerin meme yapcak :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt