Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ÜSTTEKİ üye hakkında olmadık bır ıftıra at !!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sende araba çizilcek diye musluk suyu değil şaşal suyla arabayı yıkatıyormussun :D yıkamacılar senden illallah etmiş :D sırf bunu için hamidiye ile anlasma yapmıssın arabanın arkadasında 5 kiloluk 2 tane damacana ile geziyormussun :D

saclarına rofle yaptırdıgın gecelerı ortamlara aktıgın hakkında soylentıler var kelebegım

bizim atalay abinin (araba yikattigim yer) artik niye damacana su sattigini zannediyorsun :D

aracini pek sevmedigini soyluyormussun orada burada, ne is? :confused:

0-100 arası 1 bucuk günü alıyor :D

şaka şaka ben arabama bayılıyorum DÜnya üzerinde emsali yok cünki :D

boca farlı sport rider tamponlu 1.4 elegance:D varmı bole bi birleşim başka:D

haa bu arada sende mazot yerine yağ döküyormussun kızartmadan artanı hayırdır otobüs şöförlerine mi özentilik :D

0-100 arası 1 bucuk günü alıyor :D

şaka şaka ben arabama bayılıyorum DÜnya üzerinde emsali yok cünki :D

boca farlı sport rider tamponlu 1.4 elegance:D varmı bole bi birleşim başka:D

haa bu arada sende mazot yerine yağ döküyormussun kızartmadan artanı hayırdır otobüs şöförlerine mi özentilik :D

ev actik, para yok capulculuktan ne yapacagimi sasirdim.

bu arada gecen dediler yolda pek kirita kirita yuruyordu hatta sari bir leon'daki cocuga asildi :Dpuhaha

yapılan arastırmalara gore SCW den birilerini görmek için hep park halindeki aracların oldugu mekanlarda turluyormussun :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt