Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon savurma problemi?

yol tutuşla alakalı sorunu olanlar beni arasınlar.ne kadar tutuyo nekadar tutmuyo bi görelim :D:D:D

senin araba sağ virajı iyi alıyor sadece :D:D

yoldan kazırım senı bılal akıllı ol :D ozan senınde diz bağlarını çözerim :D :D :D

merhaba bende 3 gun once Leon sahibi oldum ama dikkatimi ceken bir konuda virajdaki yol tutusu.araba hizli viraja girdigi zaman cizgisini koruyamiyor gibi geldi.Focus bu konuda cok basariliydi.Acaba lastikler yeni oldugu icinmi boyle bilmiyorum yada ben daha arabaya alisamadim.Lastik havalari depo kapaginda belirtilgi gibi onler 35 arkalar 32.

Yol tutuşu Leon kadar başarılı bende başka bir araba görmedim, benim kast ettiğim sadece viraja normal hızla girip sert frende arkası çok çabuk atıyor. Diğer arabalar da da var tabi ama Leonda daha bi dikkatimi çekti daha fazla yani, Basınçları tekrar kontrol ettirdim biraz düzeldi ama hala var, 18 ve yay şart gibi görünüyor..

Ben bir yeni leonun eski kullanıcı olarak 2008 leonla hiç böyle bir problem yaşamadım ve hala inanamıyorum.... Fikirlerinize saygım sonsuz ama Leonun bu kadar güvensiz bi araç olduğunu düşünemiyorum....

yani bu olayı ciddi ciddi bi kaç kere yaşadım, araba stock halde yani bi oynama yok, aslında kaymalarıda çok sert direksiyon kırmalarımda oldu, ama daha önce Golf 5 kullanıyordum böyle olmuyordu, uzun yolda cruise kontrolle de hız virajlara girdim ama hiç sorun olmadı onuda söylemek gerek, haliyle sert virajlarda normal karşılıyorum kaymasını, ama daha önemli olan toplayabilmesi sonra

Geri
Üst Alt