Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

"Gran Turismo 5" Sohbetleri..

sıkıntı yok kanka 2 gün sonra finaller bitsin 40 level bişi değil 2günde gelirim 40 a x1 için birikim bende yapmak isterdim ama dah çook var ona gelene kadar mesela birazdan zonda r alıcam :D

kanka level'lar bayaa bi yavaşlıyo özellikle 28'den sonra dolana kadar bayaa bi puan istiyo.. :)
hiç kullanmadığım diğer Zonda R'ımı sana vericektim ama. :p :p
brunei kralı gibi sıfır olarak çürütcem onu kenarda.. :D :D

bu thread kis uykusunda galiba uyandirayim :D nfs hp aldim dnr dan 99tl ye dusmus, onun icinde baslik acmayalim simdi :eek:

Major Gran Turismo 5 Update

+Remote racing between friends to level up drivers
+Supporting Remote Racing from the web browser
+Tracks made in Course Maker can now be used online
+Car rental system among friends
+Multimonitor display compatibility (bu ozellikle ilginc birden fazla monitor ve ps3 u lan'la baglayip 180derece ortam yaratabiliyomus)

http://blog.us.playstation.com/2011/02/18/major-gran-turismo-5-update-latest-gt-academy-news/?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%3A+PSBlog+%28PlayStation.Blog%29

araba kiralama yöntemi mi..
ahauehe o da güzel.. :)

son 3 haftadir gunde 4er saat oynuyorum valla :)

bi ara kapisalim millet :)

cok fena iki skyline im var.. bi de 1250 hp veyron :D

ben 10-15 gündür hiç oynamadım..
bi hedefim vardı son dönemlerde sallamadım X1 almak.. :)

Heyy bende aldımm :D şuanda canla başla çalıştım çok arabam var ama özellikle 2 tanesini seviyorum Bmw 1 serisi tii diğeri de Audi Rs6 (ağırlığından olsa gerek pek hızlı gtmiyor ama 900+ hpsi var :D )
Bu arada online nasıl yarışılıyorr ???

emekli olduk ama burdayız Umut'um.. :D :D

Geri
Üst Alt