Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

"Gran Turismo 5" Sohbetleri..

GT5'cilerin soluğu kesildi yazan çizen yok artık.. :D :D

bugun aldim gt5 darty de 99 tl , 600mb update indirdi, ustune 8gb lik datayi hdd e kopyalayim mi hizli olmasi icin dedi 2 saattir oyuna yukleme :mad:

bugun aldim gt5 darty de 99 tl , 600mb update indirdi, ustune 8gb lik datayi hdd e kopyalayim mi hizli olmasi icin dedi 2 saattir oyuna yukleme :mad:

nooldu abi oyun açılmıyo mu. ??
bunun yanında full yükleme biraz uzun sürer zaten.. :)

yigit valla 2 saatte anca acilabilir hale geldi oyun PC gunlerini aratmadi PS3 :) bu arada signature edition collectors edition diyoduk yalan oldu :D

yigit valla 2 saatte anca acilabilir hale geldi oyun PC gunlerini aratmadi PS3 :) bu arada signature edition collectors edition diyoduk yalan oldu :D

daha kutusuna dokunamadım bile bi kaç yerde sordum ama hiç birinde yoktu..
önce bi görmem lazım kutuyu almayacak olsam bile.. :D :D

collectors dnr larda var, signature magazalarda bende gormedim ama morfare vs net sitelerinde bulunuyo, bu arada seat yok arabalarin icinde yoksa ben mi goremedim :(

evet içinde bi kitapçık gibi bişi var..
ne olduğunu şimdi hatırlamıyorum ama o kitapçığı 'nette bulmak zor olmasa gerek.. :)

biraz arastirmaci gazetecilige bakar diyosun olay :) arabalarda seat yok di mi yigit aksam cok bakamadim, sonradan satin alinabiliyo mu acaba :confused:

elime bugün ulaştı GT5 bence NFS Hot Pursuit Limited Edition bundan kat kat daha iyi görüntüler olsun içerk olsun vasat bence oynayanlar acaba NFS denemedi daha önce çok olumlu düşünüyorsunuz GT5 için :D.

collectors oyunun içindeki arabaların detaylı bilgisi olması lazım kitapçokta.anahtarlık var maket araba var bide tişört varmıydı tam emin deil sanki öyle bir şey vardı.

anahtarlik, deri cuzdan ,maket araba signature edition da var o da 300kagit :rolleyes:

Geri
Üst Alt