Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

"Gran Turismo 5" Sohbetleri..

2 hafta önce ben 125 yada 145 TL olması lazım sahibinden de GT5 ararken almak için ilana rast gelmiştim.şimdi baktım ilan kaldırılmış.

biraz arastirmaci gazetecilige bakar diyosun olay :) arabalarda seat yok di mi yigit aksam cok bakamadim, sonradan satin alinabiliyo mu acaba :confused:

bi yarışta denk gelmiştim Ibiza Cupra TDI ile..
ama bi tane bile Seat ilanı görmedim o da ilginç tabii.. :)

elime bugün ulaştı GT5 bence NFS Hot Pursuit Limited Edition bundan kat kat daha iyi görüntüler olsun içerk olsun vasat bence oynayanlar acaba NFS denemedi daha önce çok olumlu düşünüyorsunuz GT5 için :D.

collectors oyunun içindeki arabaların detaylı bilgisi olması lazım kitapçokta.anahtarlık var maket araba var bide tişört varmıydı tam emin deil sanki öyle bir şey vardı.

Timur'um tarzları farklı NFS ile GT5'in.. :)

collectors dnr larda var, signature magazalarda bende gormedim ama morfare vs net sitelerinde bulunuyo, bu arada seat yok arabalarin icinde yoksa ben mi goremedim :(
nadir de olsa ikinci el ilanlarında görülüyor arasıra ben aldım bi tane ibizi cupram var 1.8 t motorlu:)

1000km'lik Suzuka'da sıra ama formula gran turismo'yla bile 20 tur aşağı yukarı 35-40dk. sürüyo..
1000km = 172 tur..saat yarım şuan..naapsam ki.. :confused:

1000km'lik Suzuka'da sıra ama formula gran turismo'yla bile 20 tur aşağı yukarı 35-40dk. sürüyo..
1000km = 172 tur..saat yarım şuan..naapsam ki.. :confused:

2 gün kaldı kanka 2 gün sonra ilk yapıcağım sağlam bir uyku çekip ardından hedefim tek seferde 24 saatlik yapmak :D

2 gün kaldı kanka 2 gün sonra ilk yapıcağım sağlam bir uyku çekip ardından hedefim tek seferde 24 saatlik yapmak :D

24H'lerin biri lvl 35 diğeri de 40 istiyo kanka.. :D :D
ben de bi hedef içersindeyim araba alımlarını durdurdum para biriktiriyorum şuan Red Bull X1 alıcam.. :)

24H'lerin biri lvl 35 diğeri de 40 istiyo kanka.. :D :D
ben de bi hedef içersindeyim araba alımlarını durdurdum para biriktiriyorum şuan Red Bull X1 alıcam.. :)
sıkıntı yok kanka 2 gün sonra finaller bitsin 40 level bişi değil 2günde gelirim 40 a x1 için birikim bende yapmak isterdim ama dah çook var ona gelene kadar mesela birazdan zonda r alıcam :D

Geri
Üst Alt