Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Full link hk.

Benim gozume de batiyor hocam. Orasi dolu olsa neyse yani. Sacma sapan kullanilamayan bir alan. Cok zeki seat yazilimcilari boyle uygun gormus demekki … Hayir bu yazilima uygunluk vereni de ayrica tebrik etmek lazim. Hic mi ekrana bakmadiniz arkadas ya. Guncelleme cikarsa bu sorunun duzeltilmeyeceginden adim gibi eminim …
Peki fabrika çıkışlı full link olan sizinkiyle aynı seri herhangi bir araçta inceleme şansınız oldu mu? Belki de Doğuş bu tarz sorunlardan dolayı bahane üretip duruyordur. Açılamadığından değil, düzgün çalışmadığından dolayı.

Bir de Android Auto ile de deneme şansınız olursa onun ne yaptığına da bakmanız faydalı olabilir. Android Auto Carplay'e göre çok daha nazlıdır en/boy oranı konusunda.

Peki fabrika çıkışlı full link olan sizinkiyle aynı seri herhangi bir araçta inceleme şansınız oldu mu? Belki de Doğuş bu tarz sorunlardan dolayı bahane üretip duruyordur. Açılamadığından değil, düzgün çalışmadığından dolayı.

Bir de Android Auto ile de deneme şansınız olursa onun ne yaptığına da bakmanız faydalı olabilir. Android Auto Carplay'e göre çok daha nazlıdır en/boy oranı konusunda.

Bizim araclardaki 8.25” multimedia olan fabrika cikisli full link’i olan bir arac gormedim henuz.

Andorid auto ile de denedim ondada boyut ayni.

Car play’de hic bir sorun yok gayet stabil calisiyor, ama arac yaziliminin full link icin izin verdigi alan o kadar diye anliyorum. Isin enteresani orada sol ustte ikonlar olmasi gerekiyor ama onlar gozukmuyor …

Bizim araclardaki 8.25” multimedia olan fabrika cikisli full link’i olan bir arac gormedim henuz.

Car play’de hic bir sorun yok gayet stabil calisiyor, ama arac yaziliminin full link icin izin verdigi alan o kadar diye anliyorum. Isin enteresani orada sol ustte ikonlar olmasi gerekiyor ama onlar gozukmuyor …
Bayide fullink açık olan 8.25 " multimedya vardır oradan bakabilirsiniz. Benim olduğum ilde seat bayi yok izne gittiğimde kesinlikle inceleyeceğim.

Hocam merak ettim valla, anadolu yakasındaysanız bir akşam ortak bir yerde buluşup bakalım :)

Şu sıralar şeytan aracı sat git boş bir tiguan al diyor ama çok kararsızım.Hayatımda ilk seat kullandım açıkçası aracı araştırmadan aldım keşke araştırsaydım bir kere süspansiyon beni rahatsız ediyor sert geldi, bir kaç yerinde işçilik hatası gördüm ,dsg şanzumandan sesler geliyor,full link yok yani keşke araştırsaydım almadan önce.Satasım geliyor ama şu dönemde o riskede girmek istemiyorum hayırlısı bakalım bir süre böyle idare edicez gibi..Vw caddy var daha iyi hissettiriyor..

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.
FR farkları belli oldu.

Ekli dosyalar

• Ekran Alıntısı.JPG
    Ekran Alıntısı.JPG
    93.9 KB · Görüntüleme: 40
Geri
Üst Alt