Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Full link hk.

Dun itibari ile full link aktivasyonunu yaptirdim. Gayet iyi calisiyor ancak ekranin sol tarafinda yaklasik 2 cm bosluk var car play ekraninda. Arastirmalarima gore bu ekran boyutu ile ya da multimedia yazilimiyla alakali sanirim. Bir fikriniz var mi ?

IMG_0114.JPG

IMG_0113.JPG

Dun itibari ile full link aktivasyonunu yaptirdim. Gayet iyi calisiyor ancak ekranin sol tarafinda yaklasik 2 cm bosluk var car play ekraninda. Arastirmalarima gore bu ekran boyutu ile ya da multimedia yazilimiyla alakali sanirim. Bir fikriniz var mi ?

Ekli dosyayı görüntüle 22469

Ekli dosyayı görüntüle 22470
Carplay araç multimedyasının izin verdiği boyutta çalışır. Kendini illa ki 16:9 ayarlayacak gibi bir kuralı yoktur. Eğer solda boşluk bırakıyorsa araç orayı kendisine ayırması gerektiğini düşünüyordur. Araç menülerini biraz kurcalayarak ilgili bir ayar var mı bakmanız lazım. Özellikle FullLink ana ekranında henüz telefon takılı değilken gelen ekranda bir ayar var mı onu kontrol edebilirsiniz. Bir de android auto yüklü bir android telefonla da deneyin derim.

Ekli dosyayı görüntüle 22469

Ekli dosyayı görüntüle 22470
Kablosuz mu bağlanıyor peki hayırlı olsun. Ben servis ile görüştüm beyinde kod girmeyi engelleyen kısmı kırıyorlar oda garantiye engel oluyor gibi bişeyler dediler. Ancak bana inandırıcı gelmedi. Hayırlı olsun.

Kablosuz mu bağlanıyor peki hayırlı olsun. Ben servis ile görüştüm beyinde kod girmeyi engelleyen kısmı kırıyorlar oda garantiye engel oluyor gibi bişeyler dediler. Ancak bana inandırıcı gelmedi. Hayırlı olsun.
Onlar da destek olmuyorlar, engel olmasınlar bari. Klasik servis zırvaları. Yapan nasıl yapmış diye araştır sen de lisans sat. Bir zamanlar gizli özelliklere de garanti dışında kalır araç diyorlardı.

Tamamen orjinal kod ile ender elektronik’te yapildi islem. Kablosuz baglantiyi henuz deneme firsatim olmadi ancak bizim unitelerde vlan modulu oldugunu sanmiyorum … Bizim araclarda crack mumkun degil, ilk once aractan data aliniyor, bu dataya gore uygun aktivasyon kodu temin edilip aktivasyon yapiliyor. Garanti disi birakmalari mumkun degil, her zamanki zirvalara devam ediyorlar. Bluetooth sorununa bile bir guncelleme gelmedi aylardir. Bu arada dogus’un car play konusunda yazilim guncellemesi beklendigi yalani da ortaya cikmis oldu …

Tamamen orjinal kod ile ender elektronik’te yapildi islem. Kablosuz baglantiyi henuz deneme firsatim olmadi ancak bizim unitelerde vlan modulu oldugunu sanmiyorum … Bizim araclarda crack mumkun degil, ilk once aractan data aliniyor, bu dataya gore uygun aktivasyon kodu temin edilip aktivasyon yapiliyor. Garanti disi birakmalari mumkun degil, her zamanki zirvalara devam ediyorlar. Bluetooth sorununa bile bir guncelleme gelmedi aylardir. Bu arada dogus’un car play konusunda yazilim guncellemesi beklendigi yalani da ortaya cikmis oldu …
Gidip bayi müdürünün önüne koyacaksın aracı. Hani güncelleme bekliyordunuz olacaktı diye

Hocam ender elektronik kablolu yapıyor seatta kablosuz özellik yok malesef.

Geri
Üst Alt