Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Full link hk.

Fabrika benim maile verdiği cevapta; fabrika çıkışında full linki aktive etmezsek sonradan açamıyorsunuz demişti. Tabi bu 8,25 için mi geçerliydi sadece bilmiyorum. Full linki açık gelen bir cihazı araçlarımıza taktığımızda full link çalışacak mi çalışmayacak mi sorusunun cevabı da yok henüz

Doğuşa inanmayın sonradan aktif edilemiyorsa ender elektronik nasıl yaptı peki?Doğuş bizi kandırıyor altında anlaşmalı iş var büyük ihtimal.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

9.2lik üniteyi araca taksak bile full link halen olmayacak sanki değil mi?
Yok aktif olur hocam. Ama 9.2” multimedyanın torpidoda ünitesi var mib 3. Bizdeki 8.2 liklerin arkasında bu. Yani 9.2 mm alınırsa onunda alınması lazım. Ebayden 1000€ ya denk geliyor alınıyor ama o da cracklenmedikten sonra kullanılamaz henüz.

Fr atecalara 10 bin tl zam gelmiş

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Benim anladığım kadarıyla fullinkin doğuş otonun dediği gibi güncelleme ile alakası yok fiyatlar şuan çok yüksek olduğu için doğuş getirmiyor belkide utanıyor. Ancak zamanla fiyatlar düşecek sonrasında getirecekler. Ama şu olabilir kablosuz olması için belkide güncelleme gerekiyodur. Seat sitesinde Sıfır araç oluştururken 2.600 tl fark ile 9.2 inç multimedya 1300 tl da fullink aktif etme ücreti var.
Ben 6000 tl veririm 9.2 inç multimedya ya maksimum olursa. Olmassa fabrika çıkışı 1300 tl ise burada maksimum 1800 tl olmalı fullink aktifleştirme. Avvagcom ile görüştüm kendileri daha önceden de ender otonun yaptığı şekilde fullinkin açılabildiğini ancak fiyatların çok yüksek olması nedeniyle müşteriye söyliyemediklerini dile getirdi. Bekleyin fiyatlar düşecek diyor.

Geri
Üst Alt