Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Full link hk.

Yeni ateca’da henuz crack’de yapilamiyor diye biliyorum ?

Var mi tanidiginiz yapan ?

Makyajlı Ateca da retrofit donanım upgrade yapılabiliyor. Daha öncede konuşmuştuk. Ama mib3 için full link şuan yapılamıyor.
Zaten servis yapmaya başlarsa diğer arkadaşlarda yaparlar.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Tabiki İstanbul Vural elektronik yapıyor kesin bildiğim o 500 tl civarına yapıyor.
Ama tavsiyem her zaman orjinal. Orjinalin fiyatı beylikdüzü vagcom yani Custom Auto Beylikduzu 1500 tl fiyat çekti bana. Eğer orjinali olmazsa ben crackli yaptırmayı düşünmüyorum. Zaten aracımı 1 yılda 4000 km anca yaptım. Yazdan yaza kullanıyorum full linkte olmayı verir yapacak birşey yok herhalde Seat seneye kadar orjinalini çıkartır.
Hocam fiyat ve nerede yapildigina dair bilgi paylasir misiniz lutfen ?

Makyajlı Ateca da retrofit donanım upgrade yapılabiliyor. Daha öncede konuşmuştuk. Ama mib3 için full link şuan yapılamıyor.
Zaten servis yapmaya başlarsa diğer arkadaşlarda yaparlar.

Hocam bir karisiklik oldu galiba kusura bakma. :) Simdi bizim makyajli atecalarda mib 3 unit var, dolayisi ile su anda legal aktivasyon yapilamiyor ama crack yapilabiliyor mu ? Mib 3 unit degismeden ? Sizinle konustugumuzda mib unitesinin degisimi ile olabilecegini konusmustuk ama o durumda arac’in tum fonksiyonlari aktif olarak calisacak mi emin olamadim.

Bak onu bilmiyorum ama şöyle yapalım ben cuma günü beylikdüzü vagcom yani Custom Auto Beylikduzu görüşme yapacam istersen makyajlı modeller için bir sorayim burdanda dönüş sağlarım. Uygunmudur ?
Hocam bir karisiklik oldu galiba kusura bakma. :) Simdi bizim makyajli atecalarda mib 3 unit var, dolayisi ile su anda legal aktivasyon yapilamiyor ama crack yapilabiliyor mu ? Mib 3 unit degismeden ? Sizinle konustugumuzda mib unitesinin degisimi ile olabilecegini konusmustuk ama o durumda arac’in tum fonksiyonlari aktif olarak calisacak mi emin olamadim.

Problem yok. Bir yazılımın crack yapılabilmesi için ilk önce kendine erişim olması lazım. Şuan orjinali olmayan bir üründen bahsediyoruz.
Dolayısıyla olmuyor. Mib 3 olan araca mib 2 fiziksel olarak mümkün olsa bile. Soket uyumu donanım uyuşmazlığı gibi sorunlarla karşılaşmak var. Buda sizi dahada yıpratır, hem maddi hemde manevi.
Bence şuan aracınızın keyfini sürün illaki çıkartırlar.

Tabiki İstanbul Vural elektronik yapıyor kesin bildiğim o 500 tl civarına yapıyor.
Ama tavsiyem her zaman orjinal. Orjinalin fiyatı beylikdüzü vagcom yani Custom Auto Beylikduzu 1500 tl fiyat çekti bana. Eğer orjinali olmazsa ben crackli yaptırmayı düşünmüyorum. Zaten aracımı 1 yılda 4000 km anca yaptım. Yazdan yaza kullanıyorum full linkte olmayı verir yapacak birşey yok herhalde Seat seneye kadar orjinalini çıkartır.

Tesekkurler. Sizin arac yeni ateca mi ? Cunku custom auto ile gorustum yeni ateca icin yapilamadigini soylediler. Ben de orjinalden yanayim her zaman ancak seat bu isi umursamiyor ve kisa zamanda cozulecek gibi de durmuyor …

Profil fotoğrafımda göründüğü gibi aracım makyajsiz model nisan 2020 çıkışlı

Custom auto beylikdüzü yani beylikdüzü vag com Mevlüt bey’e makyajlı ateca ma çok işlem yaptırdım. Ön park sensörü, ACC, şerit takip… gibi. İşçiliği ve esnaflığı mükemmel biri. Ama makyajlılara full link bende olmuyor biliyorum hala. Süreklide soruyorum. Henüz bir gelişme yok. Hatta bunla ilgili Doğuş otoyu Tüketici hakem heyetine şikayet ettim. Çünkü aynı araç aynı multimedya araçlar haziranda full link açık geldi. Bizimkisi hala açılamıyor. Nasıl iş anlamadım.

Geri
Üst Alt