Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Full link hk.

Hocam sacmalik orada zaten, bazi araclarda full link acik geliyor. Acik gelen araclarda bir sekilde kod ile aktivasyon yapilmak zorunda. Eger onlarda yapilabiliyorsa bizim araclarda neden yapilamiyor diye soruyoruz ama dogus her seferinde sacma sapan cevap veriyor. Ve bu araclarin satisi yapilirken 1 ay icerisinde full link gelecek diye satildi bizlere, neredeyse 8 ay oldu hala aktivasyon olmadigi gibi net bir bilgi de vermiyorlar. Dogus resmen musteri memnuniyetini umursamaz tavirlariyla ve is bilmez yoneticileriyle bir marka ne kadar kotu yonetilir bize gostermis oldu …
Hocam ben bir retrofitçide aracıma şerit takip, yurt dışından tuş takımı getirterek acc ve ön park sensörü eklettim. Makyajlı ateca aracım. Önümüzdeki günlerde kendisine bir ateca daha gelecek. Ve full linki açık. Bu araçta parametrelere bakıp ordan bir yol izlemeye çalışacak kendisi. Ama lisanslı ama lisanssız çözülürse açtırıcam

Hocam ben bir retrofitçide aracıma şerit takip, yurt dışından tuş takımı getirterek acc ve ön park sensörü eklettim. Makyajlı ateca aracım. Önümüzdeki günlerde kendisine bir ateca daha gelecek. Ve full linki açık. Bu araçta parametrelere bakıp ordan bir yol izlemeye çalışacak kendisi. Ama lisanslı ama lisanssız çözülürse açtırıcam
Hocam bu konuda haber bekleyelim sizden. Güzel gelişme sayılır. Acc mevzusunda tuş takımı hazırdı aslında ama şerit takip olmadan tek başına çok gerekli bulmadım. Şerit takip için de cam değişimi mevzuları olunca şimdilik önceliği full linke verdim

Hocam bu konuda haber bekleyelim sizden. Güzel gelişme sayılır. Acc mevzusunda tuş takımı hazırdı aslında ama şerit takip olmadan tek başına çok gerekli bulmadım. Şerit takip için de cam değişimi mevzuları olunca şimdilik önceliği full linke verdim
Ben 2-3 ay oldu acc yi yaptıralı. Şimdi tuş değişimine gerek olmadan yapıyorlar artık. Full link konusunda en yakın zamanda deneyeceğiz bakalım.

Ben 2-3 ay oldu acc yi yaptıralı. Şimdi tuş değişimine gerek olmadan yapıyorlar artık. Full link konusunda en yakın zamanda deneyeceğiz bakalım.
Selamlar, daha önce de yazmıştım, araca para verip almadığım için pek üstüne gidemiyorum doğuşun ama sizin haklarınız var. Konunun üstüne gitseniz nitelikli dolandırıcılıkla ilişkili dava bile açabilirsiniz, tazminata mahkum edebilirsiniz. Satıcının beyanını ispatlamaya bile gerek yok, hala web sayfalarında full link olduğunu iddia ediyorlar. 2 yıl evvel audi alınıyordu bu paralara, enayi yerine koymalarına müsade etmeyin derim.

Selamlar, daha önce de yazmıştım, araca para verip almadığım için pek üstüne gidemiyorum doğuşun ama sizin haklarınız var. Konunun üstüne gitseniz nitelikli dolandırıcılıkla ilişkili dava bile açabilirsiniz, tazminata mahkum edebilirsiniz. Satıcının beyanını ispatlamaya bile gerek yok, hala web sayfalarında full link olduğunu iddia ediyorlar. 2 yıl evvel audi alınıyordu bu paralara, enayi yerine koymalarına müsade etmeyin derim.
Bunu ateca grubunda bazı arkadaşlar organize ediyorlar hocam dava için.

Bir gelisme olursa lutfen bizi de haberdar edin. Dogus’un bu isi cozecegi yok …

Dün Seat’a yeniden mail atmıştım. Gelen cevap der ki; fabrikadan açık yollamazsak full linki sonradan aktive etmenin şu an bir yolu yok, bir planımız da yok. Aslında bir çok sorunun cevabı oldu bu. Belki de doğuşun şu noktada gerçekten yapabileceği bişey yok. Baştan full link açık olmayan araçları alması kendi istekleri mi onu bilmiyorum. Muhtemelen öyle çünkü eldeki lisansları satarız dediler ama olmadı. Şimdilik tek yol bu cihazların kırılması ve mevcut lisanslarla aktive edilmesi gibi.

Ekli dosyalar

• 6DB84BF9-DF42-4403-9396-90E699C31612.jpeg
    6DB84BF9-DF42-4403-9396-90E699C31612.jpeg
    157.2 KB · Görüntüleme: 33
Dün Seat’a yeniden mail atmıştım. Gelen cevap der ki; fabrikadan açık yollamazsak full linki sonradan aktive etmenin şu an bir yolu yok, bir planımız da yok. Aslında bir çok sorunun cevabı oldu bu. Belki de doğuşun şu noktada gerçekten yapabileceği bişey yok. Baştan full link açık olmayan araçları alması kendi istekleri mi onu bilmiyorum. Muhtemelen öyle çünkü eldeki lisansları satarız dediler ama olmadı. Şimdilik tek yol bu cihazların kırılması ve mevcut lisanslarla aktive edilmesi gibi.

Bilgi icin tesekkurler hocam. Bu isin sorumlusu kesinlikle dogus oto. Araclari getirirken yapilan anlasmalar ile bu durumu netlestirmeleri gerekirdi ve eger boyle bir durum varsa bu araclari ulkemizde satarken full link aktivasyonu yapilacak diye satmamaliydi ! Biz de ona gore karar verip arac alirdik. Olmayan bir opsiyonu insanlari yaniltarak arac satarsan yarin bu araclari geri toplarsin. Hala opsiyon listesinde full link var ve bu araclar eminim hala aktivasyon yakin zamanda yapilacak diye satiliyor ! Dogus bu rezilligi kapatmak icin en kisa zamanda multimedia sistemlerini full link acik cihazlar ile degistirmeli ve insanlarin magduriyetini gidermelidir. Oyle rezil bir marka ki arac geleli 1 yil olmus ekstra donanimlar hala yok ! Genis ekran opsiyonu ve full link acik multimedia sistemini parasiyla bile alamiyoruz !

Ekstra donanimlarin ne zaman Turkiye’ye gelecegi ve multimedia sisteminin degisimi konusunu da sorabilir misiniz hocam ?

Geri
Üst Alt