Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Euro Track Simulator Sohbetleri

Aynen abı bugun bana bır garıp geldı garıpten ote cok acayıp geldı :D:D

oynıyanlar zaten vırajları genısden alıo ııyıce moda gırmısler :D

benim oyun almanca olduğu için çözemedim tam aracı kullanırken motor işaretiyle birlikte bi yazı çıkıyo dip gaz gidince o ne oluyor ? bide o taşınan malları seçerken bi yüzdeler var o yüzdeler neyi ifade ediyor

ingilizce yamasını oyuna atınca onları duzeltmıyo sınır oldum bende bılmıyorum onları hakan abı

ben anladım ne olduklarını özgür, radara yakalanıyosun onu söylüyor. yolun kenarında mavi tabelalar var 90 yazan hızı gösteren onları gördün mü 100 ü geçmiyceksin yoksa çakıyo cezayı :)

ben anladım ne olduklarını özgür, radara yakalanıyosun onu söylüyor. yolun kenarında mavi tabelalar var 90 yazan hızı gösteren onları gördün mü 100 ü geçmiyceksin yoksa çakıyo cezayı :)

Tır en son kaç görüyo ?

Geri
Üst Alt