Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Euro Track Simulator Sohbetleri

ben sıkılmaya başladım ... 18 WOS haulin daha iyi bence , hem amerikan tırlarla taşıyosun hemde , motor modelinden şanzımanına , lastiklerinde fren tertibatına kadar tüm modifiyelerinde daha çok seçenek war , ayrıca belli taşımadan sonra şoförleri işe alıyosun kamyonda satın alıp firmalarla sözleşme yapıyosun ... abuk bi renk seçersen yolda kendi tırınla karşılaşma hatta yarışma şansında oluyo :D

ben sıkılmaya başladım ... 18 WOS haulin daha iyi bence , hem amerikan tırlarla taşıyosun hemde , motor modelinden şanzımanına , lastiklerinde fren tertibatına kadar tüm modifiyelerinde daha çok seçenek war , ayrıca belli taşımadan sonra şoförleri işe alıyosun kamyonda satın alıp firmalarla sözleşme yapıyosun ... abuk bi renk seçersen yolda kendi tırınla karşılaşma hatta yarışma şansında oluyo :D

evet bence de o oyun daha zevkli ama daha sıkıcı olmasına rağmen bu oyun niye daha çok sardı bilmiyorum.. :D :D
velakin bugün mesaimde bi ara 5K km geriden tekrar başladım çok sinir olmuştum.. :S :S

hard truck ın son oyunuda cok ıyıymıs

hard truck ın son oyunuda cok ıyıymıs

bu oyun bitsin bi süre tır görmek istemiyorum..
zaten trafikte falan kalınca yanımda bi tır falan varsa bildiğin inceliyorum artık hangi sınıf vs. şaka gibi..

:D :D :D :D :D

sonuncusu hangisiymiş ? walla ben askerdeyken 2 tane çıkarmış biri big city rigs diğeride EXTREME TRUCKER 2.sine çok iyi diyolar ,

sonuncuusu dedı bugun bı arkadasım bende bılmıyorum hangısı oldugunu :D

bana bi PS3 alın GT5 oynıyım ya ne işim var benim tırla mırla.. :D :D :D

sonuncuusu dedı bugun bı arkadasım bende bılmıyorum hangısı oldugunu :D

yarın filan öğrenebilirmisin hangiisymiş acaba =) hazır 1 hafta tatilim kalmışken değerlendireyim =)

warşowadan mün,he yoğurt götürürken toledonun biri musallat oldu , fazla kaptırmışım kendimi paristen bi önceki benzinlikte farkettim =)

yarın filan öğrenebilirmisin hangiisymiş acaba =) hazır 1 hafta tatilim kalmışken değerlendireyim =)

warşowadan mün,he yoğurt götürürken toledonun biri musallat oldu , fazla kaptırmışım kendimi paristen bi önceki benzinlikte farkettim =)

gitseydın lizbona kadar :D

---------- Post added at 05:28 ---------- Previous post was at 05:27 ----------

öğrenırım yarın :)

bana bi PS3 alın GT5 oynıyım ya ne işim var benim tırla mırla.. :D :D :D

OLUM walla kafayı yemısın oyunu bırakmanın zamanı gelmıs :D:D

---------- Post added at 08:58 ---------- Previous post was at 08:57 ----------

bu oyun bitsin bi süre tır görmek istemiyorum..
zaten trafikte falan kalınca yanımda bi tır falan varsa bildiğin inceliyorum artık hangi sınıf vs. şaka gibi..

hehehe tırcılık sektorüne gir yigit bence olayı cozmusken :D:D

Geri
Üst Alt