Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Euro Track Simulator Sohbetleri

ben anladım ne olduklarını özgür, radara yakalanıyosun onu söylüyor. yolun kenarında mavi tabelalar var 90 yazan hızı gösteren onları gördün mü 100 ü geçmiyceksin yoksa çakıyo cezayı :)

valla abi hiç hızımı dusuremem
kavsaklarda 50yle gıdıyolar otobanda yanlarından 120yle gecıyorum :D

2 gündür hiç oynayamadım birazdan başlıyorum mesaiye.. :D :D

bugünkü mesaimden..
Fabia'nın sürücüsünün omzu çıkmış sadece sorun yok panik yok.. :D :D

Lizbon-Varşova..

ets00014.png

ilk defa bi seferde bu kadar para kazandım.. :) :)

ets00015w.png

master'ı bi nevi oyunu bitirmek için de gerekenler bunlar..
bol bol sabır gerekiyo.. :S :S :S

ets00016d.png

Vayy fena gaza geldın gıdıyosun ben 2 gundur oynamıyorum yarın baslarım bakalım nelrer olucak :D:D

gazım azaldı olm artık açıcak yer de kalmadı bi heyecan da..
ama bitirmek istiyorum.. :S :S

bu kadar para kazanılıyo mu ilerde bi kargodan ? bide bu radarların yeri neresi tam kestirebildiniz mi ? olup olmadık yerde basıyo cezayı sinir oluyorum.

Hakan radarlar için kendimce bi yöntem buldum yakalanmamak için göstererek anlatmam lazım ama çoğu zaman zaten yiyosun aştığında limiti..istenildiğinde mecburen 98'e falan sabitleyip gidiyorum ben de..önceki sayfalarda vardı görmemişsen bak kaç defa radardan ceza yemişim görevde gerekmiyosa limit.. :D :D

ets00008k.png

mesela yarın falan oynarsam hep sabitlemem gerekcek..
Lizbon-Varşova tapa gaz bile 30-40dk. sürüyo nerdeyse naapcam bilmiyorum.. :S :S

bende stage3 yanı professional oldum :)

---------- Post added at 23:55 ---------- Previous post was at 23:52 ----------

ets00002k.png

bende elemanı devirdim otobanda tırın altından geçmeye çalıştı :p

o değil de yeni bi A kamyon al diyo ben satmak istemiyorum Volvo'mu.. :( :( :( :D

Geri
Üst Alt