Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

DURSUN abiye saygılarla 2011 LEON Bİ-XENON

valla cok dusunuyorum olumsuz birsey yazarken sagolasin anliyisin icin kardesim ; markadan markaya cok fark ediyo ampul rengi kelvin i ayni olsa bile renk cok degisiyo en kotu sislerdeki marka neyse o marka ampulden tak

evt en olmadı philips orj 4300k ampul alırım ama ilk ustaya danışmam lazım :D

bak ornek olsun diye eski aracimdan 2 resim koyuyorum ilk resimde renkten cok memnunum sonra ampulum patladi gittim mtec aldim maviye dondu yani sadece ampul degisimi beyinler eski beyinler farka bak goya 2 si de ayni kelvinde

bundaki renkten memnundum sonra patliyinca ...

burada maviye dondu hic sevmiyordum da araci satacagim icin ugrasmadim

Uploaded with ImageShack.us

eski aracınında maşallah ı varmış...

aynn bende hoşlanmıyorum mavi fardan sarımsı ama beyaza yakın bi renk istiyorum ben

eski aracınında maşallah ı varmış...

aynn bende hoşlanmıyorum mavi fardan sarımsı ama beyaza yakın bi renk istiyorum ben

tesekkurler o arabada butun acemiligimi attim zaten modlama konusunda :) simdi leona herseyi bilerek gidiyorum ustalara :) aynen bnm ilk resimdeki rengi olsa cok guzel olcak senin farlarda nacizane fikrim

valla cok dusunuyorum olumsuz birsey yazarken sagolasin anliyisin icin kardesim ; markadan markaya cok fark ediyo ampul rengi kelvin i ayni olsa bile renk cok degisiyo en kotu sislerdeki marka neyse o marka ampulden tak

Cenk ne marka almamiz gerek beyaz isik icin? mtec nasil? D2s?

tesekkurler o arabada butun acemiligimi attim zaten modlama konusunda :) simdi leona herseyi bilerek gidiyorum ustalara :) aynen bnm ilk resimdeki rengi olsa cok guzel olcak senin farlarda nacizane fikrim

ilk ressimdeki ampuller 4300k mıydı 6000k mi vede markası ne kit in

Cenk ne marka almamiz gerek beyaz isik icin? mtec nasil? D2s?

abi tam beyaz isik icin 6000 kelvin , 4300 kelvin beyaz ile sari arasi yaniyor ki benim favorimde 4300 dur cunku orjinal fabrika cikis rengi budur ve insan gozu sarimtirak isiklara daha duyarli oldugundan 4300 cok daha iiyi aydinlatiyor , xenon da kelvin arttikca lumen seviyesi duser lumen seviyeside aydinlatmayi temsil ediyo iste abi marka olarak ben iste 2. resimde mtec kullandim hicte memnun degildim acikcasi phliphs oneririm ben kaan abicim en krali o

Geri
Üst Alt