Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

C Sınıfı Hatchback Araç Kralını Seçelim Mi ?

C Sınıfı Hatcback Araç Kralını Seçelim Mi ?

• Kullanılan toplam oy
    175
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
:) Sana başka bi konuda çok komiksin derken boşa dememişim şimdi daha iyi anladım çok komik olduğunu :) Emre'nin hangi arabalara binip binmediğini yada binemeyeceğini nerden biliyorsun? Emre'yi ne kadar tanıyorsun? Yada bu bir sidik yarışımı? Ben daha uzağa işerim hesabı? Ayberk lütfen şu bilgiçlik taslamalarından vazgeç.Senin birşey bilmediğini sadece muhalefet olmak, dikkat çekmek için yorum yaptığını herkes anladı zaten.

İsmailim kimin ne olduğunu dünya biliyor salla gitsin değmez.

Arkadaşlar boşverin ya honda da iyidir vw de. 1.6 hondayı da kullandım 1.4 tsi 122liği de. Düşük devirde VW daha iyi yuksek devirde Honda.

Yuksek hızlara çıkma konusunda Honda daha iyi ama sürüş rahatlıgı ve alt devirlerdeki canlılığıyla VW günlük kullanıma çok daha uygun.

Yakıt ekonomisinde TSI daha iyi denilebilir. Özellikle DSG ile birleştiğinde.

Kendi doğrularını empoze ettirmek adına çirkin yollara başvurup seviyemizi düşürmeyelim Emre. Hayatın boyunca belki binemeyeceğin araçlara bindim demek zorunda kalmak istemiyorum. Ama başka çare bırakmamışsın.
10 senelik Cupra ile bi kendini arabanı kıyasla istersen donanım olarak ne üstünlükleri var TSI'ından? Leon MK2 Cupra'da bile olmayan şeyler var. Bir yorum yapıyorsun, önaraştırmasını yapman lazım. TSI'ın yol tutuşuda sahiden 10 yaşındaki bi Cupra'dan iyiyse gerçekten böyle düşünüyorsan helal olsun birşey demiyorum :D
Kendi doğrularını evrensel doğrular gibi yazmakta üstüne yok. Bir yorum yazdıktan sonra da kendini yeni fikirlere kapatıyosun. Bu böyledir, ben böyle biliyorum vs. vs. İşte o kadar! tarzın var :D
Standart TSI ayarında olan Civic, 1.8 değil 1.6. 1.8 in motor gücünden haberin yok sanırım. 1.6 ile aynı güçte TSI.

TSI kimlerle aşık atıyo bi bilsen Ayberk..1.4 olmasına takmış durumdasın resmen varsın takılı kal önemli değil..
keşke bunu ben değil de onlarca yüzlerce defa tanık olan arkadaşlarım yazabilse buraya..
ben yazınca fanatiklik olarak düşünülebilir çünkü ama değil..ben hayatım boyunca TSI motor almayı düşünüyorum resmen..

:) Sana başka bi konuda çok komiksin derken boşa dememişim şimdi daha iyi anladım çok komik olduğunu :) Emre'nin hangi arabalara binip binmediğini yada binemeyeceğini nerden biliyorsun? Emre'yi ne kadar tanıyorsun? Yada bu bir sidik yarışımı? Ben daha uzağa işerim hesabı? Ayberk lütfen şu bilgiçlik taslamalarından vazgeç.Senin birşey bilmediğini sadece muhalefet olmak, dikkat çekmek için yorum yaptığını herkes anladı zaten.

Emre'nin 10 yaşındaki arabaya binen birisi ile TSI muhabbetine niye gireyim demesi üzerine yazdım onu. Konuyu istediğin ucundan tutup yorum yaparsan böyle anlarsın.
Yazdıklarımın doğruluğu konusunda ortaya arabamı koyarım. Ben boş konuşmam İsmail.

---------- Post added at 23:49 ---------- Previous post was at 23:48 ----------

160 yada 170 lik TSi ı geçemiyor ki 122 yada 140 lığı diyorsan geçer ama şöyle de bi gerçek var, 0 dan 180 e kadar hızlanalım sonra kazık frenle duralım diyelim, emin ol 122 lik TSi bile bunu VTi dediğin araçtan daha kısa sürede yapıcaktır :)
160'lık TSI'ı geçer. 170'liğini de düz boru ve cai ile geçer.

Megane la golf arasında kaldım ama oyumu megane a verdım yerlı olmasından dolayı yenı kasa hblerde artık turkıyede uretılcek oyuzden yerlı dıyorum ..... golfunde fıyatları asırı uc noktalarda aynı donanımda 1.5 dci bı megane cok guzel olabılır bıde tasarım olarak ozellıkle megane coupe mukemmel bı tasarıma sahıp ıc kısma gelınce tartısmasız golf derım :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt