Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

C Sınıfı Hatchback Araç Kralını Seçelim Mi ?

C Sınıfı Hatcback Araç Kralını Seçelim Mi ?

• Kullanılan toplam oy
    175
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yahu içi berbat çok yakar az gider tıkırtırdan durulmaz yol tutmaz kervan geçmez

niye leon aldınız siz :D

çok yaktıranlar kendi adına konuşsn :)

neden aldık dersen golf sürüş dinamiklerini ve zevkini 10000 lira daha ucuza verio die aldık zaten imkan olduğu an bay bay :D

çok yaktıranlar kendi adına konuşsn :)

neden aldık dersen golf sürüş dinamiklerini ve zevkini 10000 lira daha ucuza verio die aldık zaten imkan olduğu an bay bay :D

bay bay lafın arabanın kulağına gitmezse ben de neyim..
ortalaman 1L yükselir ki bu da kabusun olsa gerek.. :D

leonum olmasa yarında leon alırdım leonumu satsam gider yine leon alırım.bana gorsel acıdan bu kadar zevk veren başka bir araba yok bu sınıfta..

Emre'nin 10 yaşındaki arabaya binen birisi ile TSI muhabbetine niye gireyim demesi üzerine yazdım onu. Konuyu istediğin ucundan tutup yorum yaparsan böyle anlarsın.
Yazdıklarımın doğruluğu konusunda ortaya arabamı koyarım. Ben boş konuşmam İsmail.
.

Ayberk o zaman şu senin dışında kimse birşey bilmiyor tavırlarını bırakki millet sana daha ılımlı yaklaşabilsin.

Muratcan beğenmeyebilirsin mesela bence de en iyisi değil ama berbat da ağır kaçıyo yahu.. :)
o kadar da kötü değil..

ben iç dızayn olarak dedım yanlıs anlasılmasın bı tomar para verıp alınıyor kotu bı nıyetım yoktu kusura bakmayın :(

muratcan leonların makyajlandığını bilmiyorsun sanırım :)
makyajlıların içi eskisi kadar kötü görünmüyor.

ben iç dızayn olarak dedım yanlıs anlasılmasın bı tomar para verıp alınıyor kotu bı nıyetım yoktu kusura bakmayın :(

muracan belli ki hiç sport up a binmemiş =) hep stylance görmüş

farkı ne diyeceksin;
stylance da iç plastik trim tamamen gri ve 2009 makyaji öncesi stylancelarin konsolu düz bir malzeme

sport up in iç plastik trim komple siyah (cupra ile aynı), konsol malzemesi ise yine cupra ile aynı carbonfiber gibi görünmesi için kare kare bir malzeme kullanilmiş

stylancein koltukları ortalama bir yanal destek sunuyor,ve bana kalırsa kumaşı çok ucuz,0km bir stylance in koltuğunu 1 kere elledim ve böyle yeni uzayan sakal gibi ufak tüyler vardı üzerinde hata bu tüyler yco arkadaşimizin pantolununun arkasindaki cırt cırta yapişarak zamanla iyice artmıştı ben giderdim o tüyleri..

sport up in koltuklari cupra koltuğu ile aynı iskelete sahip, yanal sırt ve bacak destekleri tamamen aynı,cupranın kafalık kısmı farklı ve recaro üretiyor fark bu.sport up in koltuk kumaşı kırmızı renk ve 100% pamuk gibi değil hafif bir sentetiklik var (gerçi yazın biraz terletiyor ama görünüşü için değer)

dediklerimi daha iyi anlayabilmen için;
0 km sport up'ımın içi
dsc0325copy.jpg

dsc0324copy.jpg

(vitesteki nazar boncuklu şey dolmuşçu teması oluşturması açısından eğlence amaçlı konulmuştur:D )
konsol;
dsc01995dn.jpg

muracan belli ki hiç sport up a binmemiş =) hep stylance görmüş

farkı ne diyeceksin;
stylance da iç plastik trim tamamen gri ve 2009 makyaji öncesi stylancelarin konsolu düz bir malzeme

sport up in iç plastik trim komple siyah (cupra ile aynı), konsol malzemesi ise yine cupra ile aynı carbonfiber gibi görünmesi için kare kare bir malzeme kullanilmiş

stylancein koltukları ortalama bir yanal destek sunuyor,ve bana kalırsa kumaşı çok ucuz,0km bir stylance in koltuğunu 1 kere elledim ve böyle yeni uzayan sakal gibi ufak tüyler vardı üzerinde hata bu tüyler yco arkadaşimizin pantolununun arkasindaki cırt cırta yapişarak zamanla iyice artmıştı ben giderdim o tüyleri..

sport up in koltuklari cupra koltuğu ile aynı iskelete sahip, yanal sırt ve bacak destekleri tamamen aynı,cupranın kafalık kısmı farklı ve recaro üretiyor fark bu.sport up in koltuk kumaşı kırmızı renk ve 100% pamuk gibi değil hafif bir sentetiklik var (gerçi yazın biraz terletiyor ama görünüşü için değer)

dediklerimi daha iyi anlayabilmen için;
0 km sport up'ımın içi
dsc0325copy.jpg

dsc0324copy.jpg

(vitesteki nazar boncuklu şey dolmuşçu teması oluşturması açısından eğlence amaçlı konulmuştur:D )
konsol;
dsc01995dn.jpg

araban çok hoş maşallah. yalnız neden kolçak koymamışlar bence büyük eksiklik konforu olumsuz yönde etkiliyo.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt