Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

C Sınıfı Hatchback Araç Kralını Seçelim Mi ?

C Sınıfı Hatcback Araç Kralını Seçelim Mi ?

• Kullanılan toplam oy
    175
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
TSI kimlerle aşık atıyo bi bilsen Ayberk..1.4 olmasına takmış durumdasın resmen varsın takılı kal önemli değil..
keşke bunu ben değil de onlarca yüzlerce defa tanık olan arkadaşlarım yazabilse buraya..
ben yazınca fanatiklik olarak düşünülebilir çünkü ama değil..ben hayatım boyunca TSI motor almayı düşünüyorum resmen..

TSI, ancak normal bi 520d ile aşık atabilir. Oda chiplisi.

Megane la golf arasında kaldım ama oyumu megane a verdım yerlı olmasından dolayı yenı kasa hblerde artık turkıyede uretılcek oyuzden yerlı dıyorum ..... golfunde fıyatları asırı uc noktalarda aynı donanımda 1.5 dci bı megane cok guzel olabılır bıde tasarım olarak ozellıkle megane coupe mukemmel bı tasarıma sahıp ıc kısma gelınce tartısmasız golf derım :D

renault fanlığı yapma =)

---------- Post added 04-12-2009 at 00:06 ---------- Previous post was 03-12-2009 at 23:56 ----------

TSI, ancak normal bi 520d ile aşık atabilir. Oda chiplisi.

Ayberk abartma lütfen ben bile 5.20d le belli bi yere kadar kafa kafa gidiyorum.TSI la hele chiplisiyle rahat geçersin

Emre'nin 10 yaşındaki arabaya binen birisi ile TSI muhabbetine niye gireyim demesi üzerine yazdım onu. Konuyu istediğin ucundan tutup yorum yaparsan böyle anlarsın.
Yazdıklarımın doğruluğu konusunda ortaya arabamı koyarım. Ben boş konuşmam İsmail.

---------- Post added at 23:49 ---------- Previous post was at 23:48 ----------

160'lık TSI'ı geçer. 170'liğini de düz boru ve cai ile geçer.

biraz zor geçer stock vs stock diilmi konu? 160 lığın yazılımı 170 e oranla daha safe ve düzgün hazırlanmış bnm izlenimlerim bu yönde, stock vtec var arkadaşımda istanbulda olduğum zamanlarda kullanıyorum sürekli olarak, neyin ne olduğunu herkes biliyor rahat olmak lazım.;)

renault fanlığı yapma =)

---------- Post added 04-12-2009 at 00:06 ---------- Previous post was 03-12-2009 at 23:56 ----------

Ayberk abartma lütfen ben bile 5.20d le belli bi yere kadar kafa kafa gidiyorum.TSI la hele chiplisiyle rahat geçersin

renault fanlıgı yapmıorumkı :D versenız bınmem ole dıım :D ama mantıklı dusununce mantıklısı o oluyor seat sıtesındeyız ama leonu 3. bıle yapmam bence ıc olarak berbat bı arac

Muratcan beğenmeyebilirsin mesela bence de en iyisi değil ama berbat da ağır kaçıyo yahu.. :)
o kadar da kötü değil..

konu gene kaymış beyler :) seçiminizi ve nedenini yazın yeter benim arabam senin arabanı döver i bırakın ;) Golf6 bence gayet güzel bir tercih :)

Yahu içi berbat çok yakar az gider tıkırtırdan durulmaz yol tutmaz kervan geçmez

niye leon aldınız siz :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt