Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bugün Trafikte SCW Üyesi Gördünüz mü ?

16 JTC 83

Oyuncak Müzesinin yakınlarında, Cumartesi günü park etmiş vaziyette gördüm.

bugun [MENTION=24026]38alee[/MENTION] kardesim ziyaretime geldi sagolsun tanistik ben gibi esmer atletik masallah :cool: kisa hos sohbetden sonra o cikti 10 dk sonra ugur geldi artik hafta ici burda olursa ins diger ekiple de tanistiririz

• Beğen
Reaksiyonlar: Duvi
10 AS 757 önümden geçmiş ama kız arkadaşımla hararetli konuştuğum için göremedim:p [MENTION=19934]Çöllü[/MENTION] saygılarımı gönderiyorum :)

34 DS 8719 kırmızı leon 2 gündür şirinevler tuningciler caddesinde görüyorum :)

1,5 haftadır alanyadaydım ve nerdeyse sürekli hergün çarşıdaydım fakat sadece 1 leon gördüm, o da yeni kasa kırmızı fr idi. Leon kullandığım için kendimi biraz daha iyi hissettim şu an. :)

bugun merter yolunda saat 7.45 civarı beyaz cupra tamponlu scw üyesi leon görüldü bir muddet beraber gittik daha sonra korna caldım selamlaştık plakasını hatırlamıyorum sadece j harfi aklımda kalmış

Geri
Üst Alt