Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bugün Trafikte SCW Üyesi Gördünüz mü ?

araba ortalık malı oldu zate hani ehliyetim yok ya vurun bakalım puhahapuhaha
Yoooo niye ortalığa düşsün araba yenge çatır çatır biniyor aslanım:) Hatta cut out falanda yaptırma niyetindeymiş puhahapuhaha Sen kazana düştün birader sana yok puhahapuhaha

bugun keçiörende 06 Ruh 10 'u gördüm sunroofu açmış dolaşıyodu

34 SMN 92 kırmızı cupra

bakırköy sahil yolunda görüldü..

direksiyonda arkadaşım vardı selam veremedim.. akşam vaktiydi ama stickerda göremedim. Güzel sıkıyordu arabayı :)

ACIBADEM metrobüs durağının köşede aero tampolu beyaz leon görüldü scw stickerinin sadece w'si kalmış..selam verildi...

bu sabah merter güngören yolunda 34 hy6450 beyaz matyajlı kasa leon görüldü

34 SMN 92 kırmızı cupra

bakırköy sahil yolunda görüldü..

direksiyonda arkadaşım vardı selam veremedim.. akşam vaktiydi ama stickerda göremedim. Güzel sıkıyordu arabayı :)

Birkan avatardaki kirmizi ibiza seninse hayret bole guzel araci nasil farketmedim dalginligima gelmis

Birkan avatardaki kirmizi ibiza seninse hayret bole guzel araci nasil farketmedim dalginligima gelmis

Avatardaki benim değil, benimki makyajlı kasa orjin stock görünüm stylance ibiza :)

41 plakalı..

Sahilyoluna girişte arkamızdaydınız, hatta önde bi doğan ufaktan yanlayarak çıktı. Sahil yoluna çıktıktan sonra güzelce yapıştırdınız :)) benimde stickerım yoktu, birde akşam vakti doğaldır. Maaşallah aracınız çok güzeldi. Kazasız belasız..

34 BRA 80 plakali makyajsiz kasa beyaz leon, Bağcilar Güngören San. sitesinde seyir halinde görüldü :)

Geri
Üst Alt