Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bugün Trafikte SCW Üyesi Gördünüz mü ?

bugün bende seni gördüm abi merter güngören istikametinde, zaten seni sürekli marmara forum otoparkında görüyorum pure fitness'ın orada :)
ben e 5 çıkıyordum seni sonradan farkettim selektör yaptım hatta ben spora gidiyorum jatomiye sendemi oraya geliyorsun

ben e 5 çıkıyordum seni sonradan farkettim selektör yaptım hatta ben spora gidiyorum jatomiye sendemi oraya geliyorsun

ben seni sabah 9 gibi görmüştüm güngören tarafına giderken, evet bende oraya spora gidiyorum tanışmak isterim :)

34 hp 6532 - sonu yanlış olabilir. Stickerlı leon görüldü. Kirliydi birazdık. Kornaya bastım ama duyulmadı sanırım :)

Kurtköy sapağında mk1 ibiza görüldü,korna bastım tınlamadı:)

arkadaşlar sticker istemiştim ama malüm geçen haftaki kayıtlar silinince bizim stickerler kaldımı acaba, bizde stickerleri yapıştıralım da araçlarımıza trafik tanıyalım en azından birbirimizi, gerçi denizli de hiç görmedim üyelerimizden ama olsun ben ilk olayım.....

arkadaşlar sticker istemiştim ama malüm geçen haftaki kayıtlar silinince bizim stickerler kaldımı acaba, bizde stickerleri yapıştıralım da araçlarımıza trafik tanıyalım en azından birbirimizi, gerçi denizli de hiç görmedim üyelerimizden ama olsun ben ilk olayım.....

@Lejyoner nick i yöneticimize adres bilgilerini pm atarmısın
http://www.seatclubworld.com/duyurular-45/seatclubworld-com-sticker-isteyenler-ucretsiz-11128/

34rsr16 absolut un aracı dudullu ve göztepede gördüm hep geziyor adam :D

gönderdim daha öncede gödermiştim de 2-3 haftalık kayıtlar silinince kaldı muhtemelen...

Geri
Üst Alt