Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

34 sus 30 -- 2012 1,6 tdi cri 105 hp style dsg...

Eveeet sonunda @Absolut barış kardeşimiz kendisine 18 jant beğenince bende fr jant ve lastiklerime kavuşmuş oldum...

Ekli dosyayı görüntüle 8808Ekli dosyayı görüntüle 8809
Ekli dosyayı görüntüle 8810
barışın yeni scirocco jantları...

Ekli dosyayı görüntüle 8807
ılvı kardeş gerçekten güzel olmuş tebrikler ha bide barışa aradıgımız jantlar bumuydu ya sanki daha farklı bişeymiş gibi geldi ban yalnış mı acaba :confused:

• Beğen
Reaksiyonlar: Duvi
ılvı kardeş gerçekten güzel olmuş tebrikler ha bide barışa aradıgımız jantlar bumuydu ya sanki daha farklı bişeymiş gibi geldi ban yalnış mı acaba :confused:
paşam son anda benim şansızlıkğım bulduğum jantı satılmış stoktan düşmemişiz dediler bende sinirlendim bu jantı aldım buda orj sicirocco jantı ne bilim aldık öle işte içine sindimi dersen hiç sinmedi yanlız şimdilik idare etcez isteğen olursa veririim jantı :)

paşam son anda benim şansızlıkğım bulduğum jantı satılmış stoktan düşmemişiz dediler bende sinirlendim bu jantı aldım buda orj sicirocco jantı ne bilim aldık öle işte içine sindimi dersen hiç sinmedi yanlız şimdilik idare etcez isteğen olursa veririim jantı :)
zeten baktım da o degildi bende şaşırdım neyse artık ama benim şu sana söyledigim jantlar varya hoşuma gitmeye başladı vossen ler varya :eek:key:

Eyvallah paşam daha iyileri senin oldun kardesim..
Baris istediğini bulamadı bir türlü hal boyle olunca bugun almadan çıkmayacak dedi ve sciroccolari aldı..Bir süre kullanacak arada yine jant bakmaya devam..

[MENTION=23987]Duvi[/MENTION] bu arabaya en güzel benim jantlar giderdi.Yanlış jant almışın puhahapuhahapuhahapuhaha

• Beğen
Reaksiyonlar: Duvi
[MENTION=23987]Duvi[/MENTION] bu arabaya en güzel benim jantlar giderdi.Yanlış jant almışın puhahapuhahapuhahapuhaha

La mertkan desen ki abi jantlarimi alırsan üstüne ibizami bedava vereceğim yinede almam senin jantlarini...puhahapuhaha

Geri
Üst Alt