Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

34 sus 30 -- 2012 1,6 tdi cri 105 hp style dsg...

Kadirim yorumun hemen alındaki fotolar yaylı hali...o kadar tatlı bastı ki tam i,stediğim gibi..Benim motorun dizel olması hasebiyle sizin araçlara göre biraz daha ağır olmasınıda eklersek çok daha tatlı durdu..Sürüş olarakta tatlı sert ve adamı atak araba sürmeye sevk eden bir yapısı var..Doğru seçim kardeşim...Teşekkür ediyorum tekrar...
abi çok sevindim güle güle kullan inşallah kazasız belasız çok şık oldu araç. barış abi seninde hayırlı olsun yakışmış basıklık çok çok iyi zaten [MENTION=5017]Absolut[/MENTION]

Wallaha Bravo Koydun Kafaya Yaptın Helal Olsun [MENTION=23987]Duvi[/MENTION] Ulvi Çok Beğendim.. Kırmızı Yaylara Kırmızı Kaliperler On numara ayrıca basıklıkta tam dediğim ve benimde istediğim gibi olmuş Maşallah.. Güle Güle Kullan Güzel Günlerde Eskit....

Barış[MENTION=5017]Absolut[/MENTION] Ben 19 Cupraları bekliyodum senden ama bunlarda güzel mirim ikinizede hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız İnşallah:eek:key:

Nasıl Bi Heyecansa Mozilla bile şaşırdı iki defa gönderdi Cevabı :)

• Beğen
Reaksiyonlar: Duvi
abi çok sevindim güle güle kullan inşallah kazasız belasız çok şık oldu araç. barış abi seninde hayırlı olsun yakışmış basıklık çok çok iyi zaten [MENTION=5017]Absolut[/MENTION]

Çok sagol kadirim icime çok sindi bu kadar olurdu..tam istediğim gibi..

Wallaha Bravo Koydun Kafaya Yaptın Helal Olsun [MENTION=23987]Duvi[/MENTION] Ulvi Çok Beğendim.. Kırmızı Yaylara Kırmızı Kaliperler On numara ayrıca basıklıkta tam dediğim ve benimde istediğim gibi olmuş Maşallah.. Güle Güle Kullan Güzel Günlerde Eskit....

Barış[MENTION=5017]Absolut[/MENTION] Ben 19 Cupraları bekliyodum senden ama bunlarda güzel mirim ikinizede hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız İnşallah:eek:key:

Eyvallah çöllüm daha iyisi senin olsun inşallah..Ama aynen dediğimiz gibi oldu 2-2,5 cm düştü benim icin ideal..malum uzun yol yük vs bize yeter gardaşım..

Geri
Üst Alt