Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SCW Ankara Cuma Buluşmaları

Ankara bulusur bulusuyorda zaten ama arka sayfalarda da yazmistim uyelerden istek gelmiyor bulusalim diyenler bulusma yaptikmi ortadan kayboluyor bizde 8-10 kisiyiz tek telefona bakacak sekilde istedigimiz zaman toplanabilioruz ama artik hep standart olunca ara verioruz bir sure her hafta degilde araliklarla bulusuyoruz gelmek isteyenler yazsin bulusuruz yani ayarlariz bir cumaya

iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Ankara bulusur bulusuyorda zaten ama arka sayfalarda da yazmistim uyelerden istek gelmiyor bulusalim diyenler bulusma yaptikmi ortadan kayboluyor bizde 8-10 kisiyiz tek telefona bakacak sekilde istedigimiz zaman toplanabilioruz ama artik hep standart olunca ara verioruz bir sure her hafta degilde araliklarla bulusuyoruz gelmek isteyenler yazsin bulusuruz yani ayarlariz bir cumaya

iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi
tamam ozaman eger kı bulusma olursa cuma ben de gelırım :)

yarın buluşalım diorum içimden geçti gelmek istiormusun arda?yada başka gelmek isteyen varsa yazıcam zaten yeri belirlersem

tamam kardeşim sen bana özelden telini yolla istersen burdan görüp gelen olursa diye yazıcam yeri de seni ben arayayım gün içinde

• Beğen
Reaksiyonlar: 4rd4
ankaradaki arkadaşlarla görüşebilmek için whatsapp grubu kurdum direk soru sormak ve de görüşmek isteyenler özelden mesaj atarsa numaralarını eklerım daha hızlı ilteişim kurarz

Geri
Üst Alt