Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SCW Ankara Cuma Buluşmaları

Mehmet bey bidaha ki buluşmanız ne zaman acaba:))
vallahi daha öncede yazdım istekler doğrultusunda buluşuyoruz artık en son buluşmamızda olduğu gibi bizim kemik grubun dışında kalan uyelerımız sadece burdan yazmakla yetınıyor ama istekler olduğu takdırde her zaman ayarlamaya çalışıyorum

vallahi daha öncede yazdım istekler doğrultusunda buluşuyoruz artık en son buluşmamızda olduğu gibi bizim kemik grubun dışında kalan uyelerımız sadece burdan yazmakla yetınıyor ama istekler olduğu takdırde her zaman ayarlamaya çalışıyorum

Ben de takipteyim o zaman olursa gelirim:)))

• Beğen
Reaksiyonlar: 4rd4
bu cuma buluşmasakmı diyorum?tabiki kar kıyamet durumuna göre:)

• Beğen
her hafta soruyorum yarın aksam ıcın bulusma var mı? :))

Ben gecen hafta grip olmustum bu haftada adanaya geldim haftaya allah kerim arda milleti bosverde ben ankaraya sali gunu gelicem carsamba persembe ayarlayalimda goruselim olmami?

iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

• Beğen
Ben gecen hafta grip olmustum bu haftada adanaya geldim haftaya allah kerim arda milleti bosverde ben ankaraya sali gunu gelicem carsamba persembe ayarlayalimda goruselim olmami?

iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi
valla kımse yazmıyor burdan ankara ya nolmus boyle? eskıden her cuma bulusurduk ben bayadır yokum tabı :) bana uyar ne zaman uygunsa gorusuruz:)

Geri
Üst Alt