Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SCW Ankara Cuma Buluşmaları

Yaw anlamadımkı buluşma istiosanız haftaya cuma gunu yapalım çok zor bişe değil herkes ayarlasın kimsenin işi yoksa olur yani müsait olanlar yazsında SCW cemaati bir görsün ankarada kimler buluşuyormuş?

iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

istanbul kendi derdine yansın haftaya kallavi bir buluşma yaparız olur da biter

16 gün önce yazmisimki SONUC? Diye yani sonuc hüsran :) benim iki bina arkamda Scw yapistirmasi olan kimya :) Ankara'da buluşmayı birak 5 adimlik yerdeki arkadasla bir türlü denk gelemedim bu nasıl iştir ;) buluşma olsun artık Haziran'ın ortası felan derim tabikide siz bilirsinizde

Only god can JudGe me...

16 gün önce yazmisimki SONUC? Diye yani sonuc hüsran :) benim iki bina arkamda Scw yapistirmasi olan kimya :) Ankara'da buluşmayı birak 5 adimlik yerdeki arkadasla bir türlü denk gelemedim bu nasıl iştir ;) buluşma olsun artık Haziran'ın ortası felan derim tabikide siz bilirsinizde

Only god can JudGe me...

Adam haklı beyler :))

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bu cuma yada haftaya cuma ayarlayalım bişeler ozaman fikirleriniz neler?

iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

işte buluşma geldi. Ramazan ayı öncesinde güzel bir eğlenelim dedik ve tercihimizi Cinnah Ora Meyhane'den yana kıldık. Bu akşam saat 19:30 da Cinnah caddesi üzerinde.
Program Fix Menü olup;
sınırsız içecek (alkollü-alkolsüz)
ana yemek (tavuk-balık-kırmızı et)
sınırsız meze
sınırsız meyve
vs..
isteyenler fix menü harici tercih edebilirler.

iletişim:
Mehmet İğci 05326488337
Kadir Yüce 05053038998

Not: Cinnah caddesi girişi Kadir'i ararsanız tam nokta tarifi alırsınız. hadi bakalım iyi eğlenceler.

Şimdiden telefon ile ulaşıp kesin geleceği bilgisi aldığımız kişiler;

@06 levent 534 Levent Başgan
@igci_01 Mehmet İğci
@RedLine Kadir Yüce
@wolky Volkan
@KeChİ Hakan
@sourson Soner
@06KORAY92 Koray başgan
@__NrS__ Nurullah
@burak alabuğa Burak
@Leon7879 Uğur Sayar
@Veli Can Le1o FR +1 Emre veli can ve emre
@Sert@ç Sertaç

başka gelmek isteyen varsa başımızın tacıdır buyursun gelsin...

Geri
Üst Alt