Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Hangi motor yağını kullanıyorsunuz?

Hangi motor yağını kullanıyorsunuz?

• mobil

Kullanılan: 66 27.7%
  • bp

Kullanılan: 2 0.8%
  • castrol

Kullanılan: 142 59.7%
  • repsol

Kullanılan: 1 0.4%
  • shell

Kullanılan: 13 5.5%
  • devv

Kullanılan: 0 0.0%
  • total

Kullanılan: 0 0.0%
  • elf

Kullanılan: 1 0.4%
  • opet

Kullanılan: 4 1.7%
  • diğer

Kullanılan: 9 3.8%

• Kullanılan toplam oy
    238
Fatih Bey soruna yanıt verebilmem için şu an kullandığın yağın numarasını, eksiltme yapıp yapmadığını ve yarı sentetik/tam sentetik hangisi olduğunu bilmem gerekir.
Yanlış bilmiyorsam Castrol Magnatec 20W-50 şuanki. 4-5 ayda bir biraz ekliyorum üzerine.

1.6 atmosferik motor kullananlar kaç numara yağ kullanıyorsunuz? Benim araçta yağ değiştirmedim daha önce fabrika çıkışı kaç numara yağ konuluyor bunlara?

Castrol
yağ değişim yeri olan bir arkadaşım var ona güvenirim oda castrol koyar sürekli

Salı günü servise gidecem, artık ne koyarlarsa onu kullanacam =D

1.6 atmosferik motor kullananlar kaç numara yağ kullanıyorsunuz? Benim araçta yağ değiştirmedim daha önce fabrika çıkışı kaç numara yağ konuluyor bunlara?

5-30 kullanmanı tavsiye ederim düşük viskoziteli yağlar daha verimli oluyor atmosferik araçlarda yalnız yağ değişim km lerine özen göstermen gerekir:eek:key:

valla durumu olan ve aracını seven her 5000 km de bence yağ ve yağ filitresi değiştirmeli !

arkadaşlar 1.2 tsi aracıma 5w 30 mu yoksa 5w 40 mı kullanayım?pek fark olmaz diye düşündüm.Siz ne dersiniz?

Geri
Üst Alt