Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Güncel Vag-Com Özellikleri

Eyer kullandığınız ses sistemi (double din) opc park sensörünüze uyarlı ise elbette vag-comdan tanıtılarak açılabilirim Zenec, Necvox vs gibi cihazlarda açmıştım .

Acaba style donanimda leaving home actiniz mi? Bana tek bu lazim:)

Acaba style donanimda leaving home actiniz mi? Bana tek bu lazim:)

Malesef ama şöyle bir olay var yabancı bir forumda okumuştum ama deneyememiştim central elektirik in içerisinde bir ayarlama ile aracınızın her kumandaya bastığınız anda farları açabilmek mümkünmüş tabi bu gündüz akşam aynı şekilde olup aracınızın kontagını açana kadar yanık kalabiliyormuş .

eyer kodları tekrar bulabilirsem paylaşırım buradan .

Benim
Aracim 2012 fr bir cok özelik var ufacik bir su temasinda sileceklerin calismasi sis farllari geri vites yaklasim ikaz uyarisi olmasi gerekenler zaten varda su uzunlari caktigimizda sis farida kapanip aciliyormus ona bittim :)

Uzun verdiğinde sis farlarının çakma yapması xenonları yakar,tecrübe ile sabit..

Uzun verdiğinde sis farlarının çakma yapması xenonları yakar,tecrübe ile sabit..

Sisleri acmiyorum, sissiz havada. Acilmasina da karsiyim! Merceksiz xenon'a da ayni sekilde. Beyaz ampulcuyum ben:) bu ozelligi de actim aracta, maksat ozellik olsun:)

Sisleri acmiyorum, sissiz havada. Acilmasina da karsiyim! Merceksiz xenon'a da ayni sekilde. Beyaz ampulcuyum ben:) bu ozelligi de actim aracta, maksat ozellik olsun:)

Sisle araba dolu duruyor her ne kadar niye kizildigini halen anlamasamda o ufak sirin labalara :) guzeller

Sisle araba dolu duruyor her ne kadar niye kizildigini halen anlamasamda o ufak sirin labalara :) guzeller

Sis acan cogu insanin ampulu xenon. E dogal olarak o da felaket goz aliyor. Ona da beyaz ampul taksalar itirazim olmaz:) amma merceksiz xenon, ölümden beter! Flas gibi!

Geri
Üst Alt