Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Güncel Vag-Com Özellikleri

Olmadi ucretli yapalim fiyat bilgisi olan varmi ...!
adanaya yolumuz duserse aklimizda eyvallah tesekkurler..

Onlari yaptim bende. Sisleri acmadim, istemedigimden. Ch calismiyor. Eski halinde ch ye dair tum ayarlar. Tek istedigim lh ama o da olmuyor:( Hakan abi bana lh yi acsana:D

Aksama Cagri gelicek, bir de onunla biziklariz:D

Uygun bir günde ihtiyacı olan arkadaşlara yardımcı olabilirim .

- - - Updated - - -

Olmadi ucretli yapalim fiyat bilgisi olan varmi ...!
adanaya yolumuz duserse aklimizda eyvallah tesekkurler..

müsait bir zamanda yardımcı olabilirim size.

Rebel 4.yila geliyormusun nasil aciliyor bu bilgisini alabilirmiyim bu arada ben istanbul bahcsehirdeyim

Benim
Aracim 2012 fr bir cok özelik var ufacik bir su temasinda sileceklerin calismasi sis farllari geri vites yaklasim ikaz uyarisi olmasi gerekenler zaten varda su uzunlari caktigimizda sis farida kapanip aciliyormus ona bittim :)

Benim
Aracim 2012 fr bir cok özelik var ufacik bir su temasinda sileceklerin calismasi sis farllari geri vites yaklasim ikaz uyarisi olmasi gerekenler zaten varda su uzunlari caktigimizda sis farida kapanip aciliyormus ona bittim :)

Fr larda genelde bir çok özellikler açılmaktadır park sensör mesafe göstergesi teyipte çıkması , kapıların açılıp kapanma ikaz sesi, park sensör sesi yükselt ve değiştirme vs vs vs bir çok özellik ayriyetten coming home ve leaving home süreleri uzanması .

Vag-com kablosu mevcut elimde var hafta sonları avrupa yakasında bulunabiliyorum müsait bir zamanda yardımcı olurum .

Geri
Üst Alt