Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Güncel Vag-Com Özellikleri

Neler yaptın peki ? Yapabileceğimiz ney var acaba çünkü çoğu özellik bizde varda

@AlperMertKocak

abi tek tek hatırlamak zor oluyo bizdede çoğu şey açık geldi welcome mode ve leaving home falan zaten vardı coming home u açtık ama normal araba gibi yapmadık yani anahtara değil kapıya bağlı olarak çalışıyor arabayı kapatıp çıkıyorsun kapıyı kapatana kadar yanıyor kapı kapandıktan sonrada kaç saniye ayarladıysan okadar yanıyor yani uzaktan kumandayla arabayı kitleyince yanmıyor. xenon gösteri efekti falan varmış biz yapmadıkta olduğunubiliyorum. başka şeylerede baktıkta pek uğraşmadık ön arka park sensörünün seslerini değiştirip ses seviyeleri ayarlanabiliyor mesela baya işe yarar bidurum heh birde kumandadan camlara kapamaya basılı tutma değilde basınca kapanmasını ayarlamıştık öyle şeyler

Yağmur yağdığında camların ve sunroofun kapanması bizim araçlarda menüye ekleniyordu ama yağmur ve ışık sensörü kodlayacak yer olmadığından aktif olmuyor. VW Tiguanda oluyor denedim. CC de bu özellik kendinden aktif değilse kesin onda da açılıyordur. Aynı şekilde geri viteste sağ aynanın aşağıya bakması bizde menüde çıkıyor ama aktif olmuyor, oda VW jettada oluyor onuda yaptım. Bir çok ayar bir birine benzer zaten.

Camlar kapanana kadar kumandaya basılı tutmak yerine bir kere basıp kısa süre beklemeden sonra camların tamamen kapanması özelliğini Leon için uğraştım bir kaç şey denedim ama olmadı. Passatlarda nerden yapılıyor bu acaba? Bir kaç comfort ayarını değiştirdim olmadı fazlada kurcalamak istemedim.

Yağmur yağdığında camların ve sunroofun kapanması bizim araçlarda menüye ekleniyordu ama yağmur ve ışık sensörü kodlayacak yer olmadığından aktif olmuyor. VW Tiguanda oluyor denedim. CC de bu özellik kendinden aktif değilse kesin onda da açılıyordur. Aynı şekilde geri viteste sağ aynanın aşağıya bakması bizde menüde çıkıyor ama aktif olmuyor, oda VW jettada oluyor onuda yaptım. Bir çok ayar bir birine benzer zaten.

Camlar kapanana kadar kumandaya basılı tutmak yerine bir kere basıp kısa süre beklemeden sonra camların tamamen kapanması özelliğini Leon için uğraştım bir kaç şey denedim ama olmadı. Passatlarda nerden yapılıyor bu acaba? Bir kaç comfort ayarını değiştirdim olmadı fazlada kurcalamak istemedim.

fırat her bu konuya yazdıgında yenı bır ozellık actın dıye konuya atlıyorum sonuc husran bul la bıseyler artık :D

fırat her bu konuya yazdıgında yenı bır ozellık actın dıye konuya atlıyorum sonuc husran bul la bıseyler artık :D

Yeter bu kadar özellik daha ne yapak, bulaşık falandamı yıkasın arabalar :D Olmayanlarıda bir şekilde yapabilirmiyiz diye karşılıklı öğrenmeye çalışıyoruz :) Şu olmayanlarıda halledeydik iyiydi hakkatten ama yağmur olayı bizimkilerde mümkün değil gibi, belki bir güncellemeyle falan olurmu ki bir gün :)

Yeter bu kadar özellik daha ne yapak, bulaşık falandamı yıkasın arabalar :D Olmayanlarıda bir şekilde yapabilirmiyiz diye karşılıklı öğrenmeye çalışıyoruz :) Şu olmayanlarıda halledeydik iyiydi hakkatten ama yağmur olayı bizimkilerde mümkün değil gibi, belki bir güncellemeyle falan olurmu ki bir gün :)
yıkasın olum ne ıse yarıyor kapının onunde bosbos duruyor :D ben bılmem yenı ozellık ıstyoruz :D

Bu aralar yeniden vag-com kodlamalarına merak saldım bi kaç ekstra birşey buldum yakında test edip paylaşacağım

Sormadan duramayacağım nokta şudurki daha önce aracını transport moduna alan oldumu içinizde ? :D

Çünki erya oto dan büyük taktir aldım bunun karşılığında yakında plaket verecekler bana :):)

Iyibiseymi o transport modu bide tam olarak ne ise yariyo?:) baya merak ettim. En kisa zamanda yazarsin umarim;)

Bu aralar yeniden vag-com kodlamalarına merak saldım bi kaç ekstra birşey buldum yakında test edip paylaşacağım

Sormadan duramayacağım nokta şudurki daha önce aracını transport moduna alan oldumu içinizde ? :D

Çünki erya oto dan büyük taktir aldım bunun karşılığında yakında plaket verecekler bana :):)

Yeni bulduklarını denemeden direk paylaşırsan veya özel mesaj ile gönderirsen sevinirim ki bende hemen deneyebilirim ;)
Transport modu dediğin taşıma sırasında alınan mod olsa gerek elektrik sisteminin belirli kısımlarını kapatıyor? Mesela kuamnda ile kapılar açılamıyor anahtar ile açılabiliyor vs.. gibi mi?

Bende firat yok diyodum:) ne ara denedin bunu? :) bu arada kablo geldi ucuzlardan aldim, biraz ugrastirdi ama halletim herseyi;)

şaka maka day light'ları led yaptıktan sonra dönüşlerde sisler yerine onları yakabilsek ve bunu yapmayı bulabilsek çok güzel olacak düşüncesindeyim :)

Geri
Üst Alt