Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

FR Coming Home Davası (Sellektörsüz)

Aracımın üstünde +10 şeklinde süresine kadar ayar bölümü var ve aktif ama nasıl çalıştığını ben de bilmiyorum. Aracın kilidini açarken normal yanıyor farlar fakat akşam eve geldiğimde aracı kapatıp, kapıyı açınca yanmıyor. Akşam bi deneyeyim dedim öylesine.

Motoru durdurdum, kapıyı açtım, sellektör yaptım. Dın diye bi ses geldi, sonra tık yok. Bi de yetmiyomuş gibi belediye vidanjörü gelmiş kazmış evin önünü. Binanın birinin gideri tıkanmış sözde, sokak aydınlatması olmasa çukura düşmemek bile elde değil. Ben şimdi belediyeye mi kızayım yoksa comming home'un çalışmadığına mı :)

Aracımın üstünde +10 şeklinde süresine kadar ayar bölümü var ve aktif ama nasıl çalıştığını ben de bilmiyorum. Aracın kilidini açarken normal yanıyor farlar fakat akşam eve geldiğimde aracı kapatıp, kapıyı açınca yanmıyor. Akşam bi deneyeyim dedim öylesine.

Motoru durdurdum, kapıyı açtım, sellektör yaptım. Dın diye bi ses geldi, sonra tık yok. Bi de yetmiyomuş gibi belediye vidanjörü gelmiş kazmış evin önünü. Binanın birinin gideri tıkanmış sözde, sokak aydınlatması olmasa çukura düşmemek bile elde değil. Ben şimdi belediyeye mi kızayım yoksa comming home'un çalışmadığına mı
smile.gif

Hocam Harbi Derin Çelişki, fakat son 20 gün gelsin kablo bunun için bi buluşma düzenliycem :D

• Beğen
Reaksiyonlar: Ziya
Hocam Harbi Derin Çelişki, fakat son 20 gün gelsin kablo bunun için bi buluşma düzenliycem :D

Az önce servisi aradım kardeşim. Durumu izah ettim ve nasıl yapılacağını sordum. Farlar "Auto" pozisyonunda olacak, kontağı kapatacaksınız, 1 defa sellektör yapacaksınız, araçtan çıkıp kapıyı kilitleyince farlar yanacakMIŞ.

Deneyen olursa haber ederse sevinirim.

Az önce servisi aradım kardeşim. Durumu izah ettim ve nasıl yapılacağını sordum. Farlar "Auto" pozisyonunda olacak, kontağı kapatacaksınız, 1 defa sellektör yapacaksınız, araçtan çıkıp kapıyı kilitleyince farlar yanacakMIŞ.

Deneyen olursa haber ederse sevinirim.

Zaten öyle çalışıyor..
,
da sellektör yapmadan çalışsın diye bizim bunca tantanamız hocam :eek:key:

İyi de her seferinde sellektör yaparak çalışmıyordur. Ya değilse işin espirisi olmazki. Diğeri (leaving home) sürekli çalışıyor mesela.

VAGCOM ile doğru işlemi yapınca kontağı kapatsanız dahi sürücü kapısını açtığınız anda farlar yanar.

İyi de her seferinde sellektör yaparak çalışmıyordur. Ya değilse işin espirisi olmazki. Diğeri (leaving home) sürekli çalışıyor mesela.

BCM'de aktif olarak programlanmadığı için selektör attığınızda devreye giren ve hep bu şekilde açabileceğiniz birşey.
vcds kablosu bulursanız,
central elektrik 09 > coding 07 > long coding helper içinde bytelar arasında dolanın ortalarda bir yerde Coming Home active göreceksiniz, onun yanında tik yok, hemen altında Leaving Home active i göreceksiniz onda tik var :) Coming Home active ' e bi tik atın exit sonrasında do it deyip çıkın. Böyle yaptıktan sonra selektör atmak zorunda kalmayacaksınız.

BCM'de aktif olarak programlanmadığı için selektör attığınızda devreye giren ve hep bu şekilde açabileceğiniz birşey.
vcds kablosu bulursanız,
central elektrik 09 > coding 07 > long coding helper içinde bytelar arasında dolanın ortalarda bir yerde Coming Home active göreceksiniz, onun yanında tik yok, hemen altında Leaving Home active i göreceksiniz onda tik var :) Coming Home active ' e bi tik atın exit sonrasında do it deyip çıkın. Böyle yaptıktan sonra selektör atmak zorunda kalmayacaksınız.

Teşekkür ederim. Demek ki fabrika çıkışlı bu şekilde olmasının bir sebebi var ki bu şekilde yapılmış.

Teşekkür ederim. Demek ki fabrika çıkışlı bu şekilde olmasının bir sebebi var ki bu şekilde yapılmış.

esasında bir sebebi falan yok diyebilirim, çünkü zamanında 2005 model golf aracımda bile bu özellik standart olarak sunulurken leonlarda selektöre bağlı olması oldukça amaçsız bir konu..

bende vagcom ile bu konuyu çözdüm, cidden garip bu seat

Geri
Üst Alt